1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Google Earth'ın Bilinmeyen Yönleri

Konusu 'Görsel ve Resimli Anlatımlar' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 31 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Google Earth'ün Bilmediğiniz Özellikleri
    [FONT=Times New Roman,Times,serif]Başta Google Earth Hacks - Fun stuff for Google Earth. [/FONT][FONT=Times New Roman,Times,serif]olmak üzere internetten topladığım harita vb şeyleri ve Ä°stanbul BüyükÅŸehir Belediyesi Resmi Web Sitesi sitesindeki canlı kamera linklerini (İstanbul'un) Google Earth'e aktardım ve sonucunda güzel bir birikim oldu. Bu birikimi paylaşmak istedim:[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times,serif]Bu linkte RapidShare: 1-Click Webhosting My Places'larım var. Onu Google Earth kuruluyken direkt açarsanız otomatikman Google E. te aktarmış olursunuz. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times,serif]Kısaca eklediğim şeyleri özetliyim:[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times,serif]Aşağıda My Placesi aktardıktan sonra aktarılan şeylerin kısa özetleri var. Bunları nasıl yaptığıma da değindim birazcık. Başka sorularınız olursa yanıtlamaya çalışırım. (Hafta sonu ve pazartesi daha çok yanıtlayabilirim)[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times,serif]Not: Haritalar hafiften kayık veya oturmamış olabilir. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times,serif]Not2: Resimlerin sırası biraz yanlış olmuş, mesela harita ekleme nasıl yapılır aşağıda kalmış.[/FONT]

Yüklüyor...