• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Grundig CCTV Türkiye

uydudoktoru

Tanınmış Üye
Yönetici
Yönetici
Offline
#1
Hakkımızda
Her geçen gün büyümekte ve gelişmekte olan ülkemizde, güvenlik kavramı daha da önemli hale gelmekte ve farklı çözümleri bir arada sunabilen firmalara duyulan ihtiyaç her geçen gün biraz daha artmaktadır. Sektörde uzman, güvenilir ve tecrübeli kurumlara ulaşmanın zorluğu, bu alandaki ihtiyacı açıkça göstermektedir.

Günümüzde güvenlik risk analizini gerçekçi kılan en önemli faktör, çalışmaların her aşamasında risk-maliyet-fayda dengesini gözetmek ve bu konuda yapılacak optimizasyondur. Tehditler, zayıf noktalar ve olası riskler belirlendikten sonra alınması gereken önlemlere karar verilir. Amaç, kurumun taşıdığı güvenlik riskinin asgari düzeye indirmektir.

Hedeflerinize ulaşmak için yaptığınız yatırımların başarısı, değerlerinizin korunması ve verimliliğin sağlanması etkin bir risk yönetimini beraberinde getirir. İyi hazırlanmış bir güvenlik konsepti yatırımlarınızın ve hayallerinizin korunması için hayati önem taşımaktadır.

Değerlerinizin korunması amacıyla 1999 yılında İntegral’i kurduk. Sahip olduğumuz deneyim ve tüm olanaklarımızla iş ortaklarımıza özel çözümler geliştirdik. Siz hedeflerinize koşarken 365 gün, 7/24 yanı başınızdaki en büyük destekçiniz olmaya çalışıyoruz.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar, çözüm portföyümüzü her yıl geliştirerek her biri kendi alanında dünyanın önde gelen markaları olan birçok üretici ile çözüm ortağı olarak doğrudan çalışmaktayız. Güvenlik otomasyon sistem çözümlerinin vazgeçilmez parçası olan Intervall markalı üretimlerimizle projeye özel çözümler geliştirmekteyiz.

Firmamız uluslar arası kalite belgesi ISO 9001-2008 ve TSE Hizmet Yeterlilik belgesine sahip olup, uluslararası normlara göre proje üretmektedir. İntegral ; İleri teknoloji platformu ve eğitim hizmetleri, yüksek standartlarda ihtiyaca yönelik etkili çözümler, etkin ve kaliteli proje tasarımı, ülke geneline yayılmış iş ortağı platformu ile 7 / 24 uzman desteği vermektedir.

Uluslar arası projelerde de aranmaya başlayan İntagralgrup,Türkiye’nin her bölgesinde aynı kalite ve standartta proje üreterek, kalıcı değerlerinize güven vermeye devam edecektir.

http://www.grundig-cctvturkiye.com/hakkimizda.aspx