hayırlı olsun

selcuk1a

Üye
Kayıtlı Üye
arkadaşlar uzun zamandır yoktunuz neredeydiniz sorun neydi hasret kaldık size yaa...artı forumunuzda inpax cihaz bölüğmü yok paylaşım yapacaktım ama neyse yönetici arkadaşlardan rica ediyorum inpax cihaz bölümü lütfen.......saygılar....selcuk1a.....inpax türkiye takımı.....

arkadaşlar uzun zamandır yoktunuz neredeydiniz sorun neydi hasret kaldık size yaa...artı forumunuzda inpax cihaz bölüğmü yok paylaşım yapacaktım ama neyse yönetici arkadaşlardan rica ediyorum inpax cihaz bölümü lütfen.......saygılar....selcuk1a.....inpax türkiye takımı.....

Aramıza hoşgeldiniz arkadaşım forum hakkında kısa bilgiler linkte yer almaktadır

http://www.uydudoktoru.com/forum-il...akkinda-onemli-bilgiler-ve-forum-gecmisi.html

bölümü açtırıyorum arkadaşım iyi paylaşımlar

İnpax link burada yer almaktadır

İnpax

selam kardesım ınternette bızı cekemıyorlar senlen benı bır cok sıtede band,lanmısız haberın varmı
DAG DAGA KAVUSMAZ INTERNET INTERNETE KAVUSUR
selamlar

Uploaded with ImageShack.us

---------- Sonra gönderilen Saat 02:19 ---------- İlk önce gönderilen Saat 02:16 ----------

guclusat kardesım
hosgeldın mesajını aldım tesekkur edıyorum hosbulduk selamlar

Uploaded with ImageShack.us

Geri
Yukarı