1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

hayırlı olsun

Konusu 'Forum Üye Alanı Ve Uyarı - Cezalar!!' forumundadır ve selcuk1a tarafından 6 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. selcuk1a

selcuk1a Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar uzun zamandır yoktunuz neredeydiniz sorun neydi hasret kaldık size yaa...artı forumunuzda inpax cihaz bölüğmü yok paylaşım yapacaktım ama neyse yönetici arkadaşlardan rica ediyorum inpax cihaz bölümü lütfen.......saygılar....selcuk1a.....inpax türkiye takımı.....

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Aramıza hoşgeldiniz arkadaşım forum hakkında kısa bilgiler linkte yer almaktadır

http://www.uydudoktoru.com/forum-il...akkinda-onemli-bilgiler-ve-forum-gecmisi.html

bölümü açtırıyorum arkadaşım iyi paylaşımlar

İnpax link burada yer almaktadır

İnpax

3. selcuk1a

selcuk1a Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    çok teşekkürler arkadaşım sağol hemen paylaşıma başlıyorum.....inpax teknik servis.......

4. suheyl

suheyl Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    selam kardesım ınternette bızı cekemıyorlar senlen benı bır cok sıtede band,lanmısız haberın varmı
    DAG DAGA KAVUSMAZ INTERNET INTERNETE KAVUSUR
    selamlar [​IMG]

Uploaded with ImageShack.us

---------- Sonra gönderilen Saat 02:19 ---------- İlk önce gönderilen Saat 02:16 ----------

guclusat kardesım
    hosgeldın mesajını aldım tesekkur edıyorum hosbulduk selamlar

Uploaded with ImageShack.us

Sayfayı Paylaş