İdman TV Kesin Çözüm Açıklıyorum

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
İdman TV yi izlemenin yolunu açıklıyorum ...

TRT 1 üzerinden bu işi halledeceğiz ...

Şu şekilde yapıyoruz ... Biss şifresindeki codu önceden şu şekilde kaydetdiğimiz ...

CODE=100000000000000 TRT 1 kanalının üzerindeyken cihazımızın biss kaydetme bölümüne giriyoruz ve sadece mevcut TRT 1 biss şifresinin code kısmını değiştiriyoruz PP ,İndex,ID gibi yerlere dokunmuyoruz ...

CODE=12 34 56 00 65 43 21 00 ve bu şekilde sadece code kısmını değiştirip kaydedip çıkıyoruz TRT 1 kanalının üzerinde 3 saniye bekledikten sonra İdman TV yi açıyoruz ve işte sorun çözüldü izleyebilirsiniz Bu yöntemi herhangi bir biss şifreli kanal üzerindende yapabilirsiniz ben kolay olduğu için TRT 1 üzerinden anlattım.

Eğer her hangi bir başka biss şifreli kanal açarsanız idman tv kapanıyor , açmak için tekrar TRT 1 kanalını açıyoruz 3 saniye bekliyoruz tekrar idman tv ye döndüğümüzde kanal tekrar açılıyor , bunu sadece başka bir biss şifreli kanal açtığımızda yapıyoruz , diğer normal kanalları açtığımızda bir sorun olmuyor.

Not= Unutmayın bu işlemi biss şifreli TRT 1 üzerinden yapacaksınız yani şu frekanstaki TRT 1 üzerinden 11919 V 24444
alıntıdır

Geri
Yukarı