1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Insanlığa direniş hareketi-kahrolası israil-Kahrolsun İsrail

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve ewerest34 tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. ewerest34

ewerest34 Gold Member

Ödül Puanları:
    0
    Küreselleşme” falan mı diyordunuz?
    O zaman alın işte size küreselleşme!
    İşte ilk “küresel kutlu deniz yoluculuğu” başladı...
    Gemiler Gazze’ye doğru gidiyor.
    Dünyanın dört bir yanından sivil toplum örgütleri, İHH adlı yardım kuruluşunun öncülüğünde, gemilere yüklediler yardım malzemelerini ve yola çıktılar...
    Diplomasi şebekliklerini, kimsenin takmadığı Birleşmiş Milletler kararlarını, laga lugaları, asık suratlı devlet kurallarını, acımasız sınırları, vicdansız statükoyu geride bırakıp “iş başa düştü” diyerek yola koyuldular.
    İsrail tehdit etse de, ABD hoşlanmasa da, savaş gemileri harekete geçirilse de, hükümetler tavır almak için olacakları beklese de...
    Zerre kadar taviz vermeden ve hiç umursamadan gidiyor gemiler...
    Ne mutlu o kutlu filoya...
    Ne mutlu o gemilerin içindekilere...
    Zalimin tehdidine rağmen, mazlumun beklentisini boşa çıkarmıyorlar.
    Sırf bunun için bile her şeye değer.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Forumda İHH ile ilgili reklamlarımızı destek olarak sunduk.Fakat sadece bu yeterli değil bu olaylar beni derinden üzdü.İsraili kınıyorum.Buraya giden insanlarımızı desteklemeliyiz. Arkadaşlar Düşüncelerinizi buradan baylaşabilirsiniz.

---------- Sonra gönderilen 02-06-2010 Saat 09:52 ---------- İlk önce gönderilen 31-05-2010 Saat 15:21 ----------

İsrail ile ilgili son günlerde yaşanan bu şiddeti kınıyoruz demiştik fakat forum kullanıcıları olarak bu konuya bu kadar duyarsız kalmanız beni açıkcası üzdü.Toplum olarak yok savaş açıls daha iyi idi yok söyle yok böyle demekle kalmıyor hükümeti eleştirirken aynı şeyleri yapıyoruz fakat bizlerde duyarsız kalıyoruz burda yazı yazmayı bile kendimize çok görüyoruz fakat israilliler yutube tewetter gibi yerlerden kendilerini haklı çıkarmak için digital ortamda ellerinden geleni yapıyorlar.Bizler neden bunu yapmıyoruz.
    İsraili bir kez daha kınıyorum arkadaşlar

3. ewerest34

ewerest34 Gold Member

Ödül Puanları:
    0
    beyin özürlüler illada israil kafanıza bomba düşürdükten sonramı sesiniz çıkacak yazık sizlere...

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    İsrailin internet ortamında başlattığı dijital savaşa yenik düşmeyelim arkadaşlar gereken neyse yorumlarınızı kınamalarınızı yazabilirsiniz.

5. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    israil zamanında kendine yapılan zulmu en iyi bilen bir millet olmasına ramen bu şekilde davranmasının tek bir ifadesi olabilir oda çok korkak bir millet olmasıdır. yaralı bir insana kelepçe vurmak bunun en iyi ispatıdır.vede buşekilde silahlanması da bunu gösterir.insanoğlunun bu şekilde davranmasıda sonunun geleceğine işarettir.geçmiş zamanlarda bugibil kavimler hep helak olmuştur.

6. rizelim™

rizelim™ Yeni Üye Yönetici

Ödül Puanları:
    0
    İHH Yardım kuruluşu önderliğinde yapılan yardımları hunharca engelleyen alçak,şerefsiz ve haysiyetsiz israil'i şidettle kınıyorum.ALLAH C.C orada vefat eden kardeşlerimize rahmet eylesin. ...

7. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Bu saldırıda çok şeyler öğrendim arkadaşlar bunlardan biri Türkler tarafından geliştirilen isteilin uygulayacağı karatma politikasını yok edebilmek ve engellenecek olan yayınları canlı oalrak dünya kamuoyuna duyurabilmek için kısa sürede yapılan bir verici alıcı sistemi bu sistem yapıldığında çanakkale civarında anteni sorun cıkarmış olup yine muhendisler tarafından tamir edilip saldırı sırasında uydu sinyalini kesen israil hükümetinin yaptığı kanlı saldırıyı bu sistem ile tüm dünyaya canlı oalrak duyurmuşlardır israil devleti yayını kesemediklerini anlayınca iş işten geçmişti bu türk mühendisleri tebrik ediyorum.Başarılarının devamını dilerim.

8. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    İSRAİL MALLARINA BOYKOT ÇAĞRISI

İSRAİL MALLARINı noykot edelim arkadaşlar elimizden geleni yapalım

Arkadaşlar işte israil'in malları
    1-NOKİA
    2-MC DONALDS
    3-VAKKO
    4-PROFİLO
    5-CARREFOUR
    6-KOMİLİ
    7-SARALLE
    8-PANTENE
    9-ELİDOR
    10-RECOİCE
    11-BLENDAX
    12-DOVE
    13-LUX
    14-CLEAR
    15-İPANA
    16-SİGNAL
    17-COLGATE
    18-ORKİD
    19-CİF
    20-VİM
    21-DOMESTOS
    22-REXONA
    23-COCA COLA
    24-FANTA
    25-PEPSİ
    26-YEDİGÜN
    27-FRUKO
    28-SPRİTE
    29-SENSUN
    30-SCHWEPPES
    31-TURKUAZ
    32-LİPTON
    33-TANG
    34-CAPPY
    35-ARİEL
    36-OMO
    37-YUMOS
    38-ALO
    39-ACE
    40-RİNSO
    41-SANA
    42-KENT
    43-KNORR
    44-MAGNUM
    45-PANDA
    46-ALGİDA
    47-CARTEDOR
    48-CORNETTO
    49-DANONE
    50-VİVİDENT
    51-FİRST
    52-CALVE
    53-NESTLE
    54-NESCAFE
    55-NESQUİK
    56-KİTKAT
    57-MİLKA
    58-JACOBS
    59-MİLKYBAR

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Mart 2016
  9. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Arz-ı Mukaddes Kanlı hançer mi Filistin o ne bağrında senin
    Sana gökler ve zeminler ediyor şimdi enin Söyle ey arz-ı mukaddes ki hariminde o kim?
    Görecek miydi gözün haydudu sinende mu kim? Çiğniyor kahpe hem de en kirli ayaklar işte
    Sana mahzundur bütün ervafı duruyor peyveste İşte çiğnendi harem gah yıkılıp böyle hudut
    Hemde milletler içinde o zelil kavmi yahut Enbiya yurdu Filistin Şuheda medfenidir?
    Hangi imana sığar yaptığımız söyle nedir? Yıkılırken o aziz medfeni ashab-ı nebi
    Seyredin öylemi?Eyvah ne feci ya rabbi!.. Şimdi gördükçe hariminde o melunu
    Sarsıyor ruhumu dehşet hele andıkça bunu Söyle! Milyonla şehidin kanı olsunmu tebah
    Yeter ey millet-i merhume !..
    Yeter oldu sabah

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Mart 2016

Sayfayı Paylaş