1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Jtag For Yumatu IQ & IQ Plus (Alb-Turk-Russ-Eng)

Konusu 'Jtag Uygulamaları Ve Dosyaları' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Jtag For Yumatu IQ & IQ Plus (Alb-Turk-Russ-Eng)

Ekli Dosyalar:

2. bayram67

bayram67 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    virüs var içinde amaaa

3. uydudoktoru

Ödül Puanları:
    38
    EJTAG_TT programında exe dosyasıdır trajan olarak algılıyor aslında sorunlu bşr dosya değil virus programını etkısız klarak kullanılabilir forumdan dosyayı kaldırdım yukardaki dosya sağlamdır içerisinde dump dosyaları yok fakat sağlam stabil bir yazılımı dump dosyası olarak kullanabilirsiniz.

4. mlkpo

mlkpo Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    daha önce IQcihazı j tag ile yazdım sorunsuz ama şu anda IQ plus yani (minik flsh'lı) yazmak istiyorum şu gönderdigim hatayı veriyor diger flasları seçiyom mesela amd16bit-amd8bit gibi <ama SPI(ALİ) seçtigim zaman bu gönderdigim hatayı veriyor aynı zamanda flas yazma-silme okuma segmenleri sönük duruyor yardımcıolacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..hata bu linkte
    http://img593.imageshack.us/img593/1826/jtaghatas.jpg

5. uydudoktoru

Ödül Puanları:
    38
    IQ ve IQ Plus farklı bir yapıya sahip zannedersem bağlantıları farklı olması lazım arşivimizi bir bakalım bu konuda bir bilgi bulursam buraya eklerim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş