1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Kamera , DVR (Kayit Cihazi) , Speeddome , v.s tamirleri ve nasıl yapıldıkları hakkında bilgiler

Konusu 'Elektronik Cihaz Tamirleri' forumundadır ve guclusat tarafından 21 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Kamera , DVR (Kayit Cihazi) , Speeddome , v.s tamirleri ve nasıl yapıldıkları hakkında bilgiler hakkında hiç bir forumda bilgiye ulaşamadım.

uydudoktoru forumda bu konu hakkında bir ilk başlatmak istiyorum ban yardımcı olmak isteyen ekip arkadaşlarımı bekliyorum.

Forumda bir kaç tamir hakkında bilgi verdim vermeye devam edeceğim.

Servisimize gelen tüm cihazların programlarını forumdan paylaşacağım ayrıca tamirde sıkıntı çeken arkadaşlara hem tamir bilgisi paylaşımı hemde tamir edemedikleri cihazlarsa yardımcı olacağım

Gelin bu işi tüm güvenlik işi ile uğraşan arkadaşlarımız ile beraber yapalım.

Kamera , DVR (Kayit Cihazi) , Speeddome , yangın sistemleri , alarm panelleri tamirleri elimizdeki şemaları ve tamir resimleri paylaşımı yapalım.Kolay gelsin..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş