Kawai Uydu Alıcısı- Kw 9000

malyjuve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Kawai Kw-9000 uydu alıcısının yükleyici ve editörü lazım. Her yeri aradım taradım fakat bulamadım. RS 232 ile yazılım atmam lazım. Elinde olan arkadaşlar lütfen paylaşalım.

Şimdiden teşekkürler.

---------- Sonra gönderilen 09-09-2011 Saat 12:01 ---------- İlk önce gönderilen 07-09-2011 Saat 19:05 ----------

Sağoulun gerek kalmadı. MENÜ--1234 biss k.ey listesi çıkıyormuş bilmeyenler de öğrenmiş olsun.

Saygılar...

iyi güzel diyorsunuz da bu uydu alıcıya ben biss dosyası yükledim artık açılmıyo ve tekrar yüklemek isteyince stb folder eror flash falan diyo ne yapacam

erom yükleyici modu yokki

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

daha doğrusu hiç bir moda cevap vermiyo

Bu durumda flash yazılması gerekiyor arkadaşım genelde bahsettiğiniz cihazlarda serial eprom vardım yazma makinesi varsa yazabilirsiniz

arkadaşlar kawai 9100 cihaza menü 1234 yazınca key yazılacak satır çıkıyor o satıra hangi key yazılacak bilen varmı yardımlar için şimdiden teşekkürler

Hangi kanalı izleyecekseniz o kanal ile alakalı keyi girekli yerlere eklemeniz gerekiyor. Her kanalın şifresi yoktur ve kırılamaz sadece şifreleri verilen kanalları izleyebilirsiniz..

Geri
Yukarı