1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

kawai

Konusu 'Test Bölümü' forumundadır ve 052morşimşek tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar kawai marka mp3 e yazılım atmak istiyorum bunların uydu cihazları ğibi yükleme loaderi ve ğüncell yazılımı varmıdır yardımcı olursanız sevinirim (tek pilli)

Son düzenleme: 3 Kasım 2009
  2. bekir06

bekir06 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0

onu ançak serviste yaptırırsın onlar gerekirse cihazı değiştirirler garantiliyse hiç. uğraşma götür yaptır..

3. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    kawai nin garantisiz modeli, bu tür hatalar devamlı oluyor kendim yapmam lazım yazılım yüklemem lazım kawainin sitesine giremiyorum servis şifresi istiyor bilen arkadaş varsa verisse sevinirim

4. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    Son düzenleyen: Moderatör: 17 Ekim 2012
  5. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    http://www.uydudoktoru.com/karisik-cihaz-tamir-bilgileri/2659-mp3-amp-mp4-how-update-firmware.html

buradan bakıp deneyebilirsiniz

Sayfayı Paylaş