1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

merhaba cevaplarınızı bekliyorum

Konusu 'wodex wx1010İ Usb' forumundadır ve erpeker tarafından 17 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. erpeker

erpeker Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    merhaba üstadlar benim sizlere sorum olacak konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum
    şifreli kanalları izleyebilmem için anteni hangi uyduya çevirmeliyim...? 120lik çanak anten kullanıyorum aynı anda başka hangi uyduları izleyebilirim?
    görüntü kalitesini artırmak için.. altın uçlu scart ve hd lnb taksam nasıl olur?
    hd lcd tvde görüntüler geniş görünüyo.. bunu standart olarak nasıl düzeltebilirim hd uydu alıcısımı almam gerekir?
    teşekkürler saygılar

wodex 1010i usb kullanıyorum

2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    39 hellassat uydusuna çevirebilirsiniz.Görüntüdeki sorunu düzeltmeniz için tv ayarlarından görüntü ayarlarını tv nize göre ayarlayınız.LDV ve LED Tv için en iyisi HD receiver almaktır yayınlar hd olmazsa bile görüntü kaliteleri yüksektir.kullandığınız kablo çok önemlidir.

3. erpeker

erpeker Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    cevabınız için teşekkür ederim.... scart kablosu normal kablo... görüntü ayarları 16:9da hd uydu alıcıları çok pahalı ucuz çözümlerle işi halletmek...en iyisi altın uçlu scart almak... 39 hellasat ile çoklu lnb takarak başka uydu izleyebilirmiyim?

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    hotbirt uydusuna yakın izleyebilirsiniz.görüntü ayarı 4:3 olması lazım normalde tv geniş ekran ise 16:9 aldıktan sonra aynı yerde genişletme ayarları mevcuttur.

Sayfayı Paylaş