1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Merhaba

Konusu 'Forum Üye Alanı Ve Uyarı - Cezalar!!' forumundadır ve akyar_63 tarafından 18 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. akyar_63

akyar_63 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    Ben akyar_63
    Emekli bankacıyım.
    Hobilerim arasında Uydu alıcıları ve bilgisayarlar da bulunmaktadır.
    Bilgisayarları, Bankacılık görevlerim zamanında 1980 - 81 senelerine tekabul eder. Bilgisayarın ilk tuşlarına o zaman lar basmış idim ve daha hâlâ devem etmektedir.
    Uydu alıcılarını da hemen hemen o senelerde tanımış ve şu andaki uzayda bulunan uydu ve alıcıları ilede ses ve görüntü üzerine çalışmalar yapmaya başlamışdım . Ve o işlemlerde daha hâlâ devam etmektedir. Bu bilgi dağacığımla sizlerle birlikte olmak birşeyler yapabilmek beni mutlu edecektir.
    Saygılar

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    akyar_63 aramıza hoşgeldiniz.bilgilerinizi tüm kullanıcılarımız ile paylaşmanızdan mutluluk duyarız başarılar dilerim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş