mersat mini box

n_yavuz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende mersat mini box full hd var şifreli kanalları çözmeyi başaramadım bana yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar bende mersat mini box full hd var şifreli kanalları çözmeyi başaramadım bana yardımcı olurmusunuz

dosyaları

güncel yazılım :
servis kodu :888888
emu açma :9878 cod edit eneble
emu kapatma :9879 cod edit disable
emu menüsü :
uk dan repeat kanal key açar
uk dan stop key menüsü açar

!!! Mersat minibox full hd uydu alıcısı kanal listesi !!!

Eklentiler

• HDMI-STICKER_19.05_2011.rar
    58,3 KB · Görüntüleme: 255
Son düzenleme:
öncelikle yardımın için tşk. ben 9878 diyorum enable diyor repeat tuşuna basıyorum sonra ne yapacam? örneğin national geograpigh şifresini çözmek istiyorum nasıl yapacam

öncelikle yardımın için tşk. ben 9878 diyorum enable diyor repeat tuşuna basıyorum sonra ne yapacam? örneğin national geograpigh şifresini çözmek istiyorum nasıl yapacam

national geograpigh kanalını emu ile izleyemezsınız arkadaşım

mersat mini box full hd aldım. bis şifreleri çözer diyor ama emu sayfası açılmıyor...
yazılım atmayı denedim olmadı..
yardımmm..
güncel yazılımınız varsa paylaşabilirmisiniz... yada bir başka öneriniz... ntv sporu izlemek istiyorum....
yardım...
ntv spor u açmıyor...

Mersat Mini HD uydu alıcı için yazılım ve biss dosyası

Mersat mini box full hd

Mersat Mini HD uydu alıcı için yazılım ve biss dosyası 17.12.2011

Yazılımı yükleyince video, resim vs. oynatma menüsü geliyor (sizinkinde yoksa)
TRTHD, NtvSpor, TRT3 gibi biss li kanalları çözüyor.

Dosyaları zip den çıkarıp, direkt flash belleğin içine atın, klasörün içine atarsanız bulamıyor. Flash belleği cihaza bağladıktan sonra menüden yazılım yükleme yapın, yazılımı otomatik olarak bulacaktır. Aynı şekilde key yükleme dediğinizdede gerekli dosyayı bulup yükleyecektir.

Dikkat: Dosyayı kullanmak tam anlamıyla kullanıcıya ait olup sorumluluk kabul etmiyoruz.Kolay gele

Eklentiler

• MersatMiniHD_17.12.2011.rar
    3 MB · Görüntüleme: 566
Son düzenleyen: Moderatör:
bugün internetten aldığım mersat mini hd uydu alıcı elime geçti. Cihazı hemen kurdum ve herhangi bir sorun görmedim...ancak trthd, ntvspor gibi biss şifreli kanalları çözmediğini gördüm..cihazın versiyonu 3.0.2 yani eski versiyon...versiyon güncellemek ve şifreleri çözmek için yukarıda verilen 3.0.8 versiyonunu yüklemek istedim fakat usbden güncelleme yapmaya çalıştığım zaman mavi bir ekran üzerinde loding yazısısı çıkıyor ve yükleme % 00 görünüyor ve hiç ilerlemiyor...cihaz birkaç saniye sonra kendi kendini kapatıp açıyor ama güncelleme yapmıyor...versiyon hala eski versiyon...neden güncelleme yapmadığı hakkında yardım ederseniz çok memnun olurum...ayrıca güncelleme girişiminden sonra ara sıra cihaz kendi kendini kapatıp açmaya başladı...yardımlarınızı bekliyorum...şimdiden teşekkürler...

Geri
Yukarı