1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Müziği hızlandırma-yavaşlatma

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve kml_51 tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. kml_51

kml_51 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar
    Ekteki linkte verdiğim müzik çalarda müzik çalarken, tempoyu nasıl hızlandırıp yavaşlatabilirim, Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

https://www.mediafire.com/?7goif550lp8ehfd

Son düzenleme: 1 Kasım 2014
  2. kml_51

Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar konu güncel, Autoplay Media Studio ile yapılan bir müzikçalarda müziğin temposu nasıl değiştirilir? nasıl kod yazılmalı ?

3. kml_51

Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar
    Hiç bir fikri olan yokmu, en azından bir yol gösterseniz, zaten programı pek bilmiyorum, aklıma gelen tüm işlemleri bildiğim kadarını denedim bir türlü beceremedim.

4. kml_51

Ödül Puanları:
    0
    Merhaba
    Sayın admin lütfen mesajlarımı silermisiniz.Çok rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş