1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Ne olur Yardım edin...

Konusu 'Taplin 9000Fta' forumundadır ve lineeer tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. lineeer

lineeer Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    ben bir haftalık tatile gitmiştim geri döndüğümde hiç bir kanalı göstermiyordu fabrika ayarlarına getirdim yeniden tarattım uyduda ama kanal1 habeturk avrasya tv gibi çok az kanal çıktı. onlarda sık sık takılıyor diğer kanalları göstermiyor. cihaz 9000 fta taplin ne yapmalıyım yardım edebilir misiniz şimdiden çok saolun...

2. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    arkadaşım çihazın tp frekansları eski olabilir, tüm tpleri sil şebeke tp yi gir. ve şebeke taramayı aç, tarat kanalların hepsigelir tabi canakta bir sorun olmamışşa..

3. lineeer

lineeer Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    selam

tüm tpleri sildim şebeke tp yi nasıl gireceğim diğer işlemleri anlatırmısın

4. tvtekniker

tvtekniker Moderator

Ödül Puanları:
    18
    menu - kanal arama - elle arama tp ekleyin frekans 11962 sembol 3333 polarizasyon dikey network yadanit arama açık (on) aratın.eğer az kanal bulursanız anten ayarındasorun var demektir

5. twinci

twinci Moderator

Ödül Puanları:
    16
    taplin 9000 fta yardım

arkadaşım cihazının azda olsa kanal bulup bulduğu kanalda sorun çıkarmasının sebebi antenden kaynaklanabilir zira çanak veyeda lnb de sorun oluşmuş olabilir ilk olarak bunlara bakamalısın eğer sorun cihazda kalırsa siteden son yazılımı indirip yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönüp cihazı tekrar açarsan bütün kanallar gelecektir eğer sorun tekrar devam ederse cihazın tuner devresinde sorun var demektri bunun içinde cihansat elektronik teknik servisten yetkili arkadaşlardan bilgi alabilirsin kolay gelsin

Yüklüyor...