NetLimiter PRO 3.0.0.11 32x64bit 2011

ruhi

Gold Member
NETLIMITER30SGNLIVE.png

~` NetLimiter PRO 3.0.0.11 `~
..INTERNETINIZI SINIRLAYIN - SORUNSUZ %100 FULL!!..

~~ Program Bilgisi ~~
Sürüm: 3.0.0.11
Boyut: 4.9 MB
Sunucu: Wupload.com +
Durum: Yüklendi

Programin Özellikleri;

NetLimiter ile internet trafiğinizi kontrol altına alabilir ve bağlantılarınızı görüntüleyebilirsiniz. Windows için tasarlanmış bu mükemmel kontrol aracı sayesinde internet bağlantınızı çok daha düzgün kullanacaksınız. Download ve upload limitlerinizi kendiniz belirleyerek hem download yapıp hem de internetin yavaşlamasını önleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın her türlü bağlantısını bu program ile kontrol edebilirsiniz. Yerel veya internet ağı olsun hiç farketmeden her türlü trafik denetimi yapar.

Bu özgün özellikleri sayesinde NetLimiter internet istatistik aracınız olacak. Gerçek zamanlı görüntülemesi sayesinde internet trafiğinizi her an denetim altında tutacaksınız.
NETLIMITER31SGNLIVE.png

Özellikleri;

Limitleme Imkanı: Kullandığınız internet uygulamalarını kısıtlamanıza yarar. Download ve upload sınırlaması koyar.
Network Görüntüleme: Ağınızdaki tüm bağlantılarınızı görüntüler.
Kişisel Güvenlik Duvarı: Bu özellik sayesinde izin vermediğiniz hiçbir uygulama bilgisayarınıza bağlanamaz veya dışarıya açık hale gelemez.
Bölgesel Kontrol: Bu özellik sayesinde bağlantı 3 farklı bölgeye ayrılarak daha rahat kontrol edilebilir hale geliyor.
Filtreleme: İsteğe bağlı olarak Ip adreslerinden DL ve UL'leri engelleme imkanı.
Network Yöneticisi: Ağ yöneticisi sayesinde NetLimiter alanınızı düzenleyebilir, koruyabilirsiniz.
İstatistikler: İnternet ve ağ trafiğinizin tamamının istatistiğini tutar ve size geri bildirim yapar.
Uzaktan Yönetim: İsterseniz başka bilgisayarları uzaktan yönetebilirsiniz.
Kayıtlar: Tüm bağlantılarınızın kayıtları kontrol altında bulundurulur.
ve daha bir çok özellik...

Boyut: 9-MB
Sıkıştırma: zip / Şifresiz
Tarama: KIS 2011 / Durum Temiz
Platform: Win-7*xp-*wista 32x64
28893885164328143059.gif

NET2011

Linke tıkladıktan sonra sağ üste 5sn bekleyin reklama tıklayıp indirnme linkine ulaşın
(Wuploattan indirme Resimli Anlatım!)
BURDAN BAKIN
1308057207809.jpg

Geri
Yukarı