1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Network Kavrama Görsel Anlatım

Konusu 'İşletim Sistemleri' forumundadır ve bydahicihan tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. bydahicihan

bydahicihan Moderator

Ödül Puanları:
    1
    Network Kavrama Görsel Anlatım

Cisco Kent, Chip tarafından ağ sistemlerini anlatmak için hazırlatılmış bir animasyon film. Animasyon filmde seçilen anlatma yolu çok güzel. Cisco Kent (Cisco City) olarak adlandırılmış sanal bir metropol var ve ağ ile ilgili kavramlar (hub anahtar, yönlendirici (router), internet, intranet, extranet vb.) bu kentteki birimlere benzetilerek çok güzel anlatılmış. Bu konuda meraklıysanız, neyin ne olduğunu bilmek istiyorsanız, bu sistemlerin mantığını merak ediyorsanız filmi indirmenizi tavsiye ederim. Türkçe olarak anlatılan bu CD’yi izlemek için bilgisayar uzmanı da olmanız gerekmiyor.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Alıntı: CW

Yüklüyor...