1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Nexstar 17500 hdmi cx yardımmm acill

Konusu 'Next & NextStar' forumundadır ve reisss25 tarafından 11 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. reisss25

reisss25 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    uyduya son güncellemeyi usb den atayım dedim usb den güncelledikten sonra uydu açılmadı hiç bir işlem yapılmıyor ekranında bişey yazmuyor televizyonda sadece nexstar yazıyo ne kumanda işliyo nede tekrar flashı taktığımda işliyo yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

---------- Sonra gönderilen Saat 15:11 ---------- İlk önce gönderilen Saat 14:38 ----------

yok mu yardım etçek biri ????

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    ekteki yazılımı yükleyici ile yüklerseniz sorununuz çözülecektir

Ekli Dosyalar:

3. reisss25

Ödül Puanları:
    0
    peki yükleyiici derken uydu açılmadığı için flashla bişey yükliyemiyorum biraz dha açarsanız sevinirim teşekkürler cevp için

4. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    tv ekranında nexstar yazısı yazıyor dediğinize göre cihaz çalısıyor demektir cihaz normal olarak çalışmadığından rs232 bağlantısı haricince cihaza yazılım yükleyemezsınız..

5. reisss25

Ödül Puanları:
    0
    ozaman rs232 kablosu almak lazım yardımlarınız için saolun

6. yahmet

yahmet Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    nextdestek.com

Sayfayı Paylaş