1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
 2. İntegral Reklam Güvenlik sistemleri Satış Kurulum ve CCTV kamera Monitör tamirleri yapılır.
  İletişim Bilgileri : 0216 388 48 00

Next 18500 HD Yazılım 18.05.2012

Konusu 'Next & NextStar' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 16 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. uydudoktoru
  Offline

  uydudoktoru Tanınmış Üye Yönetici Yönetici

  Katılım:
  13 Haziran 2009
  Mesajlar:
  2.136
  Ödül Puanları:
  38
  1- Uydu bazında kanal silme özelliği eklendi. Kanal Düzenle ana menü adımı altında Tümünü Sil seçeneği yerine Uydu Kanallarını Sil seçeneği eklendi.

  2- Kumanda üzerinden PLAY tuşuna basarak doğrudan Medya Oynatıcısı’na erişim sağlandı. Medyalar arasındaki geçişler 0 tuşu yerine INFO tuşuna taşındı.

  3- Ekranda kanal listesi açıkken BUL fonksiyonu eklendi. Kanal listesi açıkken KIRMIZI tuşa basıldığında listenin yanına açılan klavyeden bulmak istediğiniz kanalın ilk harfinin üzerine geldiğinizde liste otomatik olarak seçili harfle başlayan kanalları görüntüleyecektir.

  4- Yine ekranda kanal listesi açıkken SARI tuşa basarak GRUP filtreleme özelliği eklendi. GRUP altında, PROVIDER, HD ve CAS seçeneklerini seçerek istediğiniz filtrelemeyi uygulayabilirsiniz. Bu filtreleme hafızaya kaydedilmeyecektir. Ekrandaki kanal listesi kapatılana kadar uygulanacaktır.

  5- Kanal listesinde, Provider ismi görüntülenme eklendi.

  6- Kanal Düzenleme menüsünde Provider ismi görüntülenme eklendi.

  7- BISS Key eklemek için kısa yol yapıldı. BISS key ekleyeceğiniz kanala gelin, OK tuşuna basarak listeyi açın ve MAVİ tuşa basın. Seçtiğiniz kanal için gerekli provider bilgileri otomatik olarak yazılacaktır. Siz sadece doğru keyi girip kaydederek kanalı izlemeye devam edebilirsiniz.

  8- USB’den key atabilme özelliği eklendi. USB’den Güncelleme menü adımında Güncelleme Modu “key db” olarak seçilir ve USB bellek içerisindeki geçerli bir “key.db” dosyası cihaza yüklenebilir.

  9- Hava Durumu Eklendi. Gereçler menü adımında 5 şehir için hava durumu raporlarını 5 günlük olarak görüntüleyebilirsiniz. Varsayılan olarak verilen 5 şehiri isteğinize göre kendiniz değiştirebilirsiniz. (Not: Internet bağlantısı ile çalışır)

  10- RSS Okuyucu Eklendi. Yine Gereçler menü adımı altında haber başlıkları ve kısa detaylarını içeren RSS kanallarını okumanıza olanak sağlar. Verilen varsayılan RSS kanallarının yanı sıra siz de istediğiniz sitelerin RSS linklerini burada ekleyebilirsiniz. Bunun için RSS.txt örnek dosyada olduğu gibi linklerinizi hazırlayıp bu dosyayı USB’ye koymanız ve RSS Okuyucu menüsünden Kanal Ekle seçeneğini seçmeniz yeterli.

  11- Network sürücüleri güncellendi. IP Al butonu eklendi.

  12- Bazı smart kartlar için MCAS bölümü güncellendi.

  13- Sistem dosyalarında düzenlemeler yapıldı.
   

  Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...
Benzer Konular - Next 18500 Yazılım
 1. uydudoktoru
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.063
 2. guclusat
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  2.938
 3. uydudoktoru
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  905
 4. guclusat
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.837
 5. guclusat
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  927

Sayfayı Paylaş