1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Next Mini nx-2014 Biss Key !!!

Konusu 'Next & NextStar' forumundadır ve jackalemre tarafından 10 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. jackalemre

jackalemre Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar daha önce digiturk anlasmalı almıs oldugum recevierı çift çanak kullanmak istiyorum herşey tamam yalnız azerspace bazı kanallar ara sıra şifreye giriyo biss girmem gerekiyo bu cihazla bir şekilde işimi halledebilirmiyim yoksa yeni recevier mı almam gerekir ?? Lütfen yardım

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    nextin uydu alıcı cihazlarında biss key menüsü genelde vardır ya aktif değildir yada keyleri kendiniz girmeniz gerekebilir

3. jackalemre

jackalemre Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    Menüsünde digitürk kolay kurulum var yeniden yazılım atabilirmiyim hangi yazılım uyumludur ? Digitürkün yazılımından kurtulsam belki biss key girebilirim diye düşünüyırum yardım ederseniz sevinirim..

Sayfayı Paylaş