NEXT YE-18500 HD İnternet Üzerinden Yazılım güncelleme Nasıl Olur Resimli Anlatımı

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Aşağıdaki resimdeki gibi ayarlarını yapınız.

NEXT YE-18500 HD İnternet.jpg

Başlat dediğinizde ise alt resimdeki gibi menü gelecek ve eski ile yeni yazılım bilgileri olacak evet deiğinizde yükleme başlayacak.

NEXT YE-18500 HD İnternet1.jpg

Yükleme başladığında yazılım tarinizi yükleme bilgi barinda görebilirsiniz

NEXT YE-18500 HD İnternet2.jpg

Yükleme islemi biter ver yazılımı flasha yazaması için seçenekler çıkar Allcode diyoruz ve flasha yazma işlemi başlıyor

NEXT YE-18500 HD İnternet3.jpg

NEXT YE-18500 HD İnternet4.jpg

teşekürler dosya bozuk açmıyo.

Merhaba Arkadaşlar Explorer üzerinden Dosya indirmeyiniz.Dosyalarınızı indirmek için firefox (Mozilla) yada download programı olan internet download manager programını kullanınız

birde forum ve konu başındaki bu duyuruyu oku sorunun çözülecektir

---------- Sonra gönderilen 16-09-2010 Saat 14:43 ---------- İlk önce gönderilen 04-09-2010 Saat 11:03 ----------

Next_18500_10.09.2010 tarihli yazılımı internet üzerinden verildi arkadaşlar yazılımda favori kanallar ve 4 uydulu kanal listesi eklendi.

kullanıcı adı :anonymous
şifre : ??
şifre nedir burda

Url yazan yere www.uydudoktoru.net yazınız Kullanıcı ve password aynen kalsın ve Başlata tıklayınız.Baglantı kurduğuna dair bir bilgi ve yazılım bilgileri gelecek yüklemek için tamam deyip güncellemeyı yapınız.

bu resımlı anlatım dakı gıbı tım uzun sure dır guncelleme otomatık olarak gelmedı kendım gucellemek ıstedım dedıgım gıbı connect server failed dıyor resımekı servır kapan dı ozman :(((

evet server kapandı arkadaşım kullanan arkadaşlar bilgi yazmadı kullanılıp kullanılmadığını bilmediğimden kapattım..

tekrar aktıf olma ımkanı var mıdır acabag server ın benım gıbı bılıncsız kullanıcılar mutlaka fazladır emegınıze sımdıden tesekkurler

Geri
Yukarı