1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Norton Ghost 15

Konusu 'Program Arsivi' forumundadır ve guclusat tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Norton Ghost 15.0.1.36526

Sata diskleri ide olarak değiştirme zorunluluğu Norton ghost 2003 ve 11'de bazen çözüm olmuyor malum bir sorun. Ghost 15'i araştırdım, biraz zor da olsa buldum denedim ve başarılı.

http://www.4shared.com/zip/zqOtjKM2/Norton_Ghost_150035659__keys_f.htm

http://netload.in/dateiDP36BFLFM6.htm

İmaj almaya kalktığınızda anahtar istiyor.
    Çalışan Anahtar: 00-4406-5475-736471 Name: Tim Norton Ghost
    Denemediğim Anahtar: 04-4406-8750-508516 Name: Tim Norton Ghost​

Son düzenleme: 29 Ağustos 2013
  2. teyo

teyo Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    kardeş link uçmuş

3. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    1. mesaj güncellendi arkadaşım

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Ghost 15 Full

Norton Ghost 15 ile artık bilgisayarınıza format atmayı unutacaksınız. Özellikle format bilgisi olmayanlar için çok kullanışlı bir program. Tabiki ileri seviyedeki kullanıcılarında bu program çok işine yarıyor; çünkü kimse saatlerde uğraşıp gerekli tüm programını kurduğu bir işletim sisteminin üzerine bir bardak soguk su içip tekrar format atmak istemez.

Ghost 15’te hem windosa kurdugunuz programla yedek alabilirsiniz, hemde bootable cd’nizle yedek alabilirsiniz. Yalnız yedeği geri yüklemede bootable cd ye illaki ihtiyacınız olacak.

A) Normal şekilde windows yedeği alma ve geri yükleme

B) Açılmayan windos da bootable cd ile yedeğimizi geri yükleme

A) Normal şekilde windows yedeği alma ve geri yükleme

Öncelikle norton ghost 15 full dosyamızı ve Ghost 15 bootabe media mızı bilgisayarınıza indirin. Rar dosyalarımız şifresizdir.

Son düzenleme: 12 Haziran 2014

Sayfayı Paylaş