1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

ntsf Yİ FAT32YE ÇEVİRME

Konusu 'wodex wx1000Fta Plus' forumundadır ve toyannur tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. toyannur

toyannur Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Wodex 1010i için 320gb lık western digital harici disc aldım. Önce FAT32 ye çevirmek lazımmış ama biçimlendirme seçeneklerinde öyle bir seçenek yok ntsf ve NXFAT diye bir seçenek var. Duyduğum kadarıyla ntsf yi FAT32 ye çeviren programlar varmış. İşletim sistemim Windows7 bu programı link olarak varsa verirseniz sevinirim. Teşekkürler. İyi çalışmalar

2. twinci

twinci Moderator

Ödül Puanları:
    16
    arkadaşım lik takip ederesen konuyu arkadaşlar videolu uygulamalı olarak açıklamışlar vide dönüşümünü http://www.uydudoktoru.com/cihansat...0i-usb-modellerinde-mediaplayer-ozelligi.html
    http://www.uydudoktoru.com/cihansat...0i-usb-modellerinde-mediaplayer-ozelligi.html

3. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Harici HDD ile ilgili bir sorununuz yoksa ntfs de kalsın arkadaşım sorun yaşayanlar için geçerlidir zaten gerekli hdd bilgilerini göndermiştim uygun hdd aldıktan sonra sorun çıkmaz zaten

031..jpg

032..jpg

033..jpg

034..jpg

036..jpg

037..jpg

038..jpg

Platforum2 yazılımında biçimlendirme seçeneği mevcuttur

Son düzenleme: 23 Mart 2010

Sayfayı Paylaş