Ntv spor

052morşimşek

Gold Member
ntv spor ok denendi yükleme loaderi-yazılımı keey giriş anlatımı içindedir

Eklentiler

• metavare ntv spor ok.rar
    831,2 KB · Görüntüleme: 369
Son düzenleyen: Moderatör:
ntv sporu anlatılana göre de diğer şekillerle de denedim bir türlü açtıramadım. çeşitli ana yazılımlar üzerine denedim. yok . ne var bu kanalı açamıyor hayret ettim. ntv sporun metaware cihazlara gıcığı mı var?

ntv sporu anlatılana göre de diğer şekillerle de denedim bir türlü açtıramadım. çeşitli ana yazılımlar üzerine denedim. yok . ne var bu kanalı açamıyor hayret ettim. ntv sporun metaware cihazlara gıcığı mı var?

bir sıkıntı yok arkadaşım ben kendim denedim açıyor taplin 8800 cı . anlatılanları aynen uygula- birde ilk önce kurtarma yazılımı yükle sonra dosyadaki yazılımı ve anlatıldığı gibi bisskeeeyleri ilk satıra gir.ok en sonunda cihazı kapat aç gerekirse bir iki kanal değiştir. cumartesi ğünü sonucunu bekliyorum.

Son düzenleme:
arkadaşlar ntv spor için gerçek çözüm nedir burada yazılanalar uygulandığı halde açmıyor.teşekkürler.

orjinal kurtarma yazılımlarını yükledikten sonra 6 nolu tuşa bas yani key kısmında dcw diye çıkar forumda biss key sistemine girip gerkli key ve identleri girerek izleyebilirsiniz

slm.usta ancak keyleri 1.satıra yazarsan açıyor.yanlız takılıyor bazen ama kanal ileri geri yapıldığında açıyor.bu konuda takılan arkadaşlarım 1930 yazılımından sonra ntv-ntvspor keylerini 1.satıra girsinler biss kısmında sorun olmuyor yazdıklarımın haricinde.

slm.usta ancak keyleri 1.satıra yazarsan açıyor.yanlız takılıyor bazen ama kanal ileri geri yapıldığında açıyor.bu konuda takılan arkadaşlarım 1930 yazılımından sonra ntv-ntvspor keylerini 1.satıra girsinler biss kısmında sorun olmuyor yazdıklarımın haricinde.

cngz55 arkadaşım baştaki ntv spor ok yazan dosyanın içindeki not aynen senin tesbit ettiğin gibil zaten. sizin tesbitinizle benim not arasındaki tek fark siz 1. satıra girince açıyor demişşiniz benim notumdada ilk satıra girince demişim zaten aynı anlama geliyor. neyse önemli olan çalışması. donmaya gelince başka key varsa siliniz tek ntv spor key kalsın tabi kanalıda ileri geri yapmak gerekebilir.

fenerbahçe-beşiktaş maçı

ben bir galatasaray taraftarı olarak fernerbahçanin dün akşamki beşiktaş maçındaki oynadığı futbolla nasıl kazandığını bütün türkiye gördü bilica nın da yaptığı hareketide bütün türkiye olarak kınıyoruz.:mad:

Geri
Yukarı