1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

"ON NUMARA" Kontrolu Nasıl Yapabilirim...

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve ByNeC tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ByNeC

ByNeC Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar arkadaşlar ben nasıl anlatırım bilmiyorum ama biraz hazırlopcu gibi olacak...

ben çok sayıda kupon "ON NUMARA" oynuyorum enaz 10-15 kupon (Bu bir hastalıktır ha )

bu kuponları excell sayfasına tek tek yazıyorum,
    çekiliş olunca 22 numarayı tek tek kontrol ediyorum
    kolonda olan numaraları farklı renke boyayarak kaç tutturduğımu bulmaya çalışıyorum.

bunu AMS'de veya excell ile yapabilme imkanım varmı acaba.....

apz dosyasını yapmaya çalıştım ancak her seferinde başarısız oldum. yardımcı oalabilecek arkadaşlara şimdiden Teşekkürler......

Uzun Süredir Cevap Alamadığımdan Dolayı Forum Yöneticileri Lütfen Konuyu Kilitlesin........

Son düzenleme: 18 Mart 2014
  2. rootist

rootist Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    Google girebiliyormusun ?

3. ByNeC

Ödül Puanları:
    0
    Evet ??? ancak anlayamadım.......

4. ByNeC

Ödül Puanları:
    0
    Sakın Bana "Milli Piyango Sitesine" Gir oradan kontrol et falan deme?

Sayfayı Paylaş