1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

OpenOffice 3.1.1 Türkçe

Konusu 'Program Arsivi' forumundadır ve guclusat tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

Program hakkında bilgiler:
    Bizzat tarafımca yapıldı.XP ve Windows7 de çalıştığını biliyorum.Vistayı ise bilmiyorum.Windows7 üzerinde programı açıp bir belge üzerinde(doc)
    değişiklik yapıp odt uzantılı olarak kaydettim.Ve yeniden open office ile açtım.Sorunsuz açıldı.
    Tüm özellikleriyle tam olarak kurularak taşınabilir yapılmıştır.program üzerinde herhangibi değişiklik yapılmamıştır.Sadece açılışta kayıt olmak istiyor musun ekranı
    ve geliştirici olmak istiyor musun ekranı kapatılmıştır.Tabii güncelleme özelliği de.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu: 146 mb tır.

İndirme adresi:

http://garr.dl.sourceforge.net/proj...pache_OpenOffice_4.0.1_Win_x86_install_tr.exe

Son düzenleme: 17 Ocak 2014
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş