Oto Teyp Kodlarını Çözen Programlar Full

Slm
Burada paylaşılan programların çoğunu indirip denedim ama sonuç alamadım. 2007 model ford fiesta comfort tdci ve 6000CD.
Seri NO: V066750
Yardım eden biri çıkarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

merhaba özkan ben opelin orjinal teyibi var önce normal calışıyor 10 - 15 daki kasonra acıyorsun ışıkları yanıyor ama ekran ve ses gelmiyor

Kendi işyerim varken bunların bir kaçını kullanma fırsatım olmuştu ve işede yaramıştı fakat hepsi tam olarak çalışıyormu onu bilemem şu anda bu tür işler ile uğraşmadığımdan bu işi yapan arkadaşlar bu konuda destek verebilirler..Kolay gelsin..

selam ustam bende kenwood kdc 9050r oto typ var ve ekranda waıtıng 4 yazıyor bu sorunu nasıl düseltirim yardımcı olursanız teşekkürler.

Degerli arkadasar kusuruma bakma ama benim bir problemim var oda su bir kac gun once arabanin akusine degistirdik ama degistirmez olaydim ogunden beri teyp kod istiyor ben kendim bazi kod generatorleri ile denedim ama beceremedim kendim servisine teleon actim baya ucret istediler ben yurtdisinda kaliyorum burda 65 avro istiyorlar oda baya buyuk bir miktar o yuzden sizden yardim istiyorum teybin markasi
Blaupunkt GMBH
7 612 002 044
BNO 881
VWZ1Z2G7265372
Bana yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekurler sagolun

Her kod çözücü seri no girerek çalışmaz bir kısmı eeprom sökülerek kodu okunur bu durumda bir tamirciye gitmeniz gerekir.Bu durum sizin için bir maliyet oluşturacaktır.

Her kod çözücü seri no girerek çalışmaz bir kısmı eeprom sökülerek kodu okunur bu durumda bir tamirciye gitmeniz gerekir.Bu durum sizin için bir maliyet oluşturacaktır.

onerin ve de yardimin icin tesekurler herhalde oyle olacak biraz once arabayi aldigim kisiyi aradim oda kodunu bilmiyor veya hic kullanmamis ama eepromun sokulmesi gerekiyor mu bilmiyorum bazi sitelerde arastirdim bu tur teylere kod veriyorlar ama dogru ama yanlis bilmiyorum insallah bulabilirim maddiyet okadar onemli deyil biraz da ugrasip arastirip kendi becerimle yapmak istedim ama yardimin icin tekrar tesekurler

Geri
Yukarı