Oto Teyp Kodlarını Çözen Programlar Full

Oto Teyp Eprom ve Şifre Üreticiler

1647778478492.png

BETA VWZ1Z2 BLAUPUNKT CODE ÇÖZÜCÜ 25160-95160​

Eklentiler

• Calc.zip
    1,3 MB · Görüntüleme: 130
Son düzenleme:
S.a kolay gelsin bende fiat doblo nun oto teypi var akü söküp takıldığında code istiyor yardımcı olurmusunuz aracın ilk sahibi olmadığı için code bilmiyoruz şimdiden teşşekkürler

blaukpunt
bp037347019120
ducato CC
7 640 373 316
e1 021614

yardımcı olursanız sevinirim

mrb arkadaşlar bende doblo teyp var counu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler no 7 643 319 316 serial bp431942926586

yukarda plaupunkt teypler için kod çözücüler var denediniz mi? birde her teyp kodu program ile çözülmez eprom okutmek gerekiyor eprom okunduktan sonra programlar vasutası ıle eprom içindeki kod okunuyor

arkadaşlar bende wv cady teyp codu lazım ama bulamadım yardımcı olumusunuz

arkadaşlar bende wv cady teyp codu lazım ama bulamadım yardımcı olumusunuz
forumda hesaplayıcı programlar var uygun program ile çözmeye çalısınız birde bazı tey kodları serial falan ıle özülmezler eeprom flash makinesi ile okutulup burdaki dump okuyan programlar ile şifresi bulunur.

merhaba hocam!!benim nissan almera aracım var.orjinal cd playerı arıza yaptı.yurtdışından 2. el bir cihaz aldım su an yolda.acaba yeni takacağım teyp için kod ister mi?kendi teybini 2 kere söktüm taktım herhangi bir kod istemedi.ayrıca orjinal teybin kodu servis kitabında yazıyo.bu kod ile yeni gelen teybi çalıştırabilir miyim?teyp markası clarion(yeni) ;Model No: PN-2598M S/N: CL061530013803
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.saygılar

ŞİFRE gerekiyorsa üzerine yazılmış olabilir.cıhaz geldikten sonra belli olur bazı teylerde şifre istemıyor codlu olsa bile

slm hocam 2. el araç aldım aracın aküsünü değiştirdikten sonra teyp açılmadı kod istiyor bu konuda yardımcı olabilirseniz
sevinirim

philips marka
model no 22dc343/74
PH343FV9033294 Teyibin yan tarafında yazıyor
prod no: fd 0697379033294

her teyp kodunu serialden alamazsnız eprom okutmak gerekebilir servisini ararsanız kodu alabilirsiniz arkadaşım

Calc phılıps de dos

megane21.jpg

security yazan yazının önündeki 4 basamaklı karakterleri yazıcaksınız örnek P587

program dos altında çalışıyor.Resim foruma ekledim

Eklentiler

• CALC PHILIPS DE DOS.zip
    12,8 KB · Görüntüleme: 345
Son düzenleyen: Moderatör:
paylaşım için teşekkür ederim. bu flash makinesi ile okutmak ne acaba nasıl yaparız yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
calculator alfa 166 car radio

For Becker alfa

Mercedes 4 digit S/N calculator

Eklentiler

• Becker.rar
    137,3 KB · Görüntüleme: 145
Son düzenleme:
Mercedes Alpine 10

My Mercedes Alpine 10 calculator FOR YOU!!!

Eklentiler

• Mercedes Alpine 10.rar
    333,4 KB · Görüntüleme: 156
tms code calculator 1.2

tms code calculator 1.2

Eklentiler

• TMS_Code_Calculator_v1.2.rar
    174 KB · Görüntüleme: 246
Motorola interface and manual

Eklentiler

• MOT interface and manuals.ZIP
    77,6 KB · Görüntüleme: 126