Parsic v3.56 Full Download

Konusu 'Elektronik programlar / Electronic programs' forumundadır ve guclusat tarafından 29 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. guclusat
  Offline

  guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

  Katılım:
  14 Haziran 2009
  Mesajlar:
  10.184
  Ödül Puanları:
  48
  PARSIC nedir?
  Parsic, Swen Gosch tarafından hazırlanmış bir pic programlama yazılımıdır. Parsic programının web sitesi Impressum adresidir.
  Parsic ile temel elektronik bilgisi olan herkes pic programlayabilir.

  Parsic ile pic programlarken en küçük işlem için onlarca satır kod yazmanız gerekmez. Parsic ile pic programları yukarıdaki animasyonda görüldüğü gibi görsel elemanlar kullanılarak tasarlanır (PLC programlar gibi).

  Parsic ile pic projeleri hazırlarken projenizi anında test edebilir, gördüğünüz eksiklikleri anında giderebilirsiniz. Oysa ASM, PİC C, PİC BASİC gibi diğer tekniklerde programınızı tasarım aşamasında test edemezsiniz. Hazırladığınız kodları Proteus ile hazırladığınız devreye yükleyerek deneyebilirsiniz. Parsic ile pic projelerinizi daha tasarım aşamasında test edebildiğiniz için projelerinizi çok hızlı bir biçimde geliştirebilirsiniz.

  Parsic ile bir pic için hazırladığınız projeyi, küçük birkaç değişiklik ile başka bir pic'e uyarlayabilirsiniz. Bu işlem esansında Parsic gerekli birçok ayarı kendi yaparak sizi gereksiz vakit kaybından kurtarır, böylece asıl işiniz olan tasarıma yoğunlaşabilirsiniz.

  Parsic bu kadar güzel bir programda neden yaygın değil?

  Parsic çok gelişmiş bir pic programlama tekniği olmasına rağmen yaygın kullanılmamasının tek nedeni yapımcısı Swen GOSCH'tan kaynaklanmaktadır.

  Parsic programının web sitesi olan Impressum adresinin sadece Almanca olması, sitede program hakkında yeterli bilgi olmaması, ayrıca Parsic'i anlatan iyi bir kaynağın olmaması maalesef programın kullanımının yaygılaşmasının önündeki en büyük engeldir. Hazırladığımız bu eğitim seti ile PARSİC programının çok daha yaygın kullanılacağından eminiz.


  Parsic_3.56

  Demo sürümünü indirmek için tıklatın

  http://www.parsicitalia.it/files/SetupParsicDemo-4.0.6.3.zip

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 15 Şubat 2017
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

 1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
  Notu Gizle