Perfect Xp Format Cd 2012 V.2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan zac34
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi

zac34

Tanınmış Üye
Kayıtlı Üye
microsoft_windows_xp_gold.jpg

Perfect Xp Format Cd 2012 V.2

Perfect XP Format CD 2012 V.2
D52cs.gif

Tüm XP kurulum seçenekleri aynı tabanlıdır. Görsel sürümler ile klasik sürümlerin "tek farkı" görsel sürümün sistem ikonları genel olarak değiştirilmiştir, daha değişik ve renkli bir görünüm vardır direkt sistem ikonları ve bmp değişimleri ile. (Görsel paket olarak kendime göre değişiklikler uyguladığım L'Plus kullandım.)

Tüm sürümlerde ortak özellikler:
Sisteme direkt entegre edilen bileşenler:
Tüm XP'ler Windows XP SP3 Professional (Msdn Türkçe) tabanlıdır.
Tam sürümdür tabiki güncelleme de yapılabilir.
-SP3 sonrası Ekim 2011'e kadar dahil tüm güncellemeler hazır entegrelidir.
-Internet Explorer 8 güncel ve ayarlı.(anasayfa google, arama google)
-Windows Media Player 11
-Flash Player 11.0.1.152 (Internet Explorer + Diğer tarayıcılar için plugin)
-Sağ tık eklentileri. (istenmeyenler kaldırılabilir)
-Kopyalama Sepeti
-Ekstra fare ikonları.(Cursor)
-Windows 7 sistem sesleri.

Kurulumda hazır seçili gelen ve kurulan programlar:
(İstenmediği taktirde seçilmeyerek kurmazsınız)
Program Seçme/Seçmeme ekranı gelir 13.dakika ekranında programlar burada:

Hemen her bilgisayara gereken bileşenler.. Kurmak istemezseniz bu ekran 60 saniye seçim yapmanızı bekliyor, müdahale etmezseniz hepsi seçili şekilde kurularak devam edecektir:

Aynı şekilde Driver(sürücü) entegresi de yaptım ancak hepsini değil..
Sadece Chipset(anakart), Cpu, Lan, Wlan sürücüleri var. bu sayede anakart sürücüleriniz güncellenir, internete bağlanacak sürücüler de yüklenir.. Ekran kartı ve ses kartı gibi sürücülerinizi güncel indirerek kurabilirsiniz. Driver seçim ekranı:

Yine 60 saniye bekler, istemezseniz (veya nadiren driver kurulumu çakışma/hata verirse) buradan driver kurmadan kapatabilirsiniz veya istemediklerinizi seçmeyebilirsiniz.

Yaşlı XP'yi temsil ediyor:) Ama hala en uyumlu işletim sistemi ve herkesin çok iyi sistemleri yok malum XP dünyada en çok kullanılan işletim sistemidir hala.. 2014'e kadar da öyle kalacak gibi.

Bu sunum birkaç güne kadar değiştirilecek daha iyi ve pro. bir hale getirilecektir.
Hemen yüklemek istedim arada bayram nacizane hediyesi olsun bu, bazıları da yeni sürüm çıkaracam deyip de kandırdığımı(!) düşünmesin. Linkler aşağıdadır. Multiupload ile birçok siteye gönderilmiş oldu, 2 partı istediğiniz bağlantıdan indirin zaten rar'dan çıkarınca klasör içerisinde hazır cd imajı ISO dosyası, IsoBurner(elinde cd yazma programı olmayanlar için ufak bir yazdırma programı) ve nasıl yazdıracağını bilmeyenler için bile anlatım koydum. Winrar ile boyut da biraz azaldı. Toplam 662 mb indireceksiniz. CD imajı(ISO) 696 Mb'dır 1 CD boyutundadır, tabi dvd de kullanabilirsiniz dvd daha hızlıdır.

* * *Boyut:690-mb
* *Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
*Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows xp /32x64bit

gQ3DO.gif

Perfect Xp Format Cd-2012
(((Alternatif)))
Perfect Xp Format Cd-2012

Geri
Yukarı