1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Philips TV Mg2.1E AA Service Manual

Konusu 'Televizyon Şemaları' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 25 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    The document contains all information about Philips TV chassis Mg2.1E. Specification, block diagram, schematic diagram, troubleshooting and more…

Download Philips TV Mg2.1E AA Service Manual:

Ekli Dosyalar:

2. kerim çavuşoğlu

kerim çavuşoğlu Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Değerli meslektaşlarım elimde Philips 21PT1820/01 model tv mevcut .İlk açtığımızda ekranda horizontal sık çizgiler oluşturup tv kapatıyor aynı zamanda tüp soketinin içinden yüksek gerilim atlaması oluşuyor Soketi değiştirdim ancak arıza devam ediyor. Besleme çıkışındaki 47 mf 160 v bloklar şekil değiştirmişti,onları değiştirdim yine arıza devam ediyor.Bu modeli pek tanımıyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Yüklüyor...