1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

pioneer deh-1400 ub oto teyp fikir

Konusu 'Genel Elektronik' forumundadır ve sedatduru tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. sedatduru

sedatduru Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    arabamın teyibi çalındı :) yeni birtane almayı düşünüyorum ama bu defa o kadar para dökmek niyetinde değilim . yine de biraz iş görür bişey olmasını da istiyorum.HepsiTekno.com - Güvenilir Alışveriş Adresiniz konuya hakim olanlar fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim .teşekkürler....

2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    yukarıdaki linki sildim arkadaşım başlık ile uyumuyor konu ile alakalı bir tey modeli yok ne bilgisini verelim..Piyasada usb li çok uygun fiyatlara kampanya yapam firmalar var mediamarkt gibi..bu tür yerleri inceleyiniz..

Sayfayı Paylaş