• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Portable MyLib V0.93

cointach

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Offline
#1

Portable MyLib V0.93 | 11 MB
is a really heavy duty catalog program that uses its own custom database design to store catalogs. The website claims that this will produce small catalog sizes no greater than a couple of hundred kilobytes but I did find that a catalog of 1.6GB of data from a portable hard drive produced a catalog of approximately 900KB. Catalog size gripes aside, this really is a great program with lots of well thought out options. For starters the search capabilities are much more comprehensive then Catfish or MaxLister, with the ability to search for file types (e.g. audio, media, text file types etc.), the ability to search for files of certain sizes and of course the filename containing a certain string. MyLib even has a "borrowers" feature that lets you record who has borrowed any given disc from your collection.Writes settings to: mylib.conf.fdb (catalog images are stored in separate files, by default in ./Images)
Katalogları saklamak için kendi özel veritabanı tasarımı kullanan gerçekten ağır katalog programıdır. Bu küçük katalog boyutları hiç yüz kilobayt bir çift daha fazla üretecek ama ben bir taşınabilir sabit disk veri 1.6GB bir katalog yaklaşık 900KB bir katalog üretilen buldunuz web sitesi iddia ediyor. Katalog boyutu bu gerçekten iyi düşünülmüş Birçok seçenek ile büyük bir program, bir kenara sancı. Yeni başlayanlar için arama yetenekleri çok daha kapsamlı sonra Catfish veya MaxLister, dosya türleri için arama yeteneği ile vardır (örneğin ses, medya, metin dosyası türleri vb), belirli büyüklükteki dosyaları ve içeren bir dosya ismi elbette arama yeteneği Belli bir dize. MyLib bile size collection.Writes ayarlarından herhangi bir disk ödünç kim kaydetmenizi sağlar bir "kredi" özelliği vardır: (. varsayılan olarak katalog görüntüleri ayrı dosyalarda saklanır, / Images) mylib.conf.fdb

Kod:
http://www.filesonic.com/file/1043333061
mirror
http://netload.in/dateiFzzTpqDMVV.htm
mirror
http://www.fileserve.com/file/3Yrz4x2