1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Program TürkçeLeştirme [ResimLi !] Reshacker

Konusu 'Görsel ve Resimli Anlatımlar' forumundadır ve guclusat tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    ResimLer Alıntıdır..

2. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    güçlüsat usta bu işe yeni giriştim yardımınla yapabileceğimi düşünüyorum. bir iki sorum olacak bilgisayara kaçtane program kurmam lazım,elimde hazır olan yukardaki sarı kuru kafaya benzeyen ResHcktr diye program var. birde allok avitodvd.....3.9.1117 programını türkceleştirebilirmiyim

3. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    http://www.uydudoktoru.com/program-...thtirme-icin-gerekli-programlaryn-tuemue.html

linki incele arkadaşım gerekli olan dosyalar mevcuttur

Son düzenleme: 22 Aralık 2009
  4. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    güçlüsat usta link arzalı açılmıyor.yukaridaki programı kurdum işlemleri aynen yaptım kaydet dedikten sonra programı kapatıyorum türkçeleştirdiğim programı aç dediğimde program daha açılmıyor hata veriyor.

5. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    link düzeltildi arkadaşım yukarda yazmıs oldugunuz allok programını ıncelıyorum sonucunu yazarım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş