Program Türkçeleştirmelerinizi buradan paylaşalım sorunları çözelim

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Türkçeleştirme ile ilgili çalışmalarımzı foruma eklerken yasadıgınız hataları burdan paylaşalım çözüm arayalım ve sunalım

güçlüsat ilk önce konu yazarken kopya yapıştır yapılmıyor.. şu program türkçeleştirmede bir konuya takıldım reshcktr programını kurdum anlattıklarını aynen yaptım . türkçeleştirdiğim program hata veriyor açılmıyor.reshcktr dan başka programladamı çalışmam lazım. ben birtek rschcktr kurdum işlemleri yaptım ama program bozuluyor.hata veriyor

türkçeleştirme hata videosu

güçlüsat usta hata yı nerede yapıyorum bu videoyu inçeleyip bildiriseniz sevinirim

Eklentiler

• Türkçleştirme hata video su.rar
    705,1 KB · Görüntüleme: 29
güçlüsat usta hata yı nerede yapıyorum bu videoyu inçeleyip bildiriseniz sevinirim

Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter v.5.2.0202 linke eklediğim programı kurarak yeniden deneyiniz sorun çıkarsa bildiriniz diğer program üzerinde çalışıyorum aslında hex editörü ile sorun yok mesela ue32 kullanabilirsiniz fakat eyni başlayanlar için çok zor olduğu gibi ufak bir hatada program bozuluyor ekte sunduğum programı test edebilrisiniz

Eklentiler

• Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter v.5.2.0202.zip
    5,2 MB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter v.5.2.0202 linke eklediğim programı kurarak yeniden deneyiniz sorun çıkarsa bildiriniz diğer program üzerinde çalışıyorum aslında hex editörü ile sorun yok mesela ue32 kullanabilirsiniz fakat eyni başlayanlar için çok zor olduğu gibi ufak bir hatada program bozuluyor ekte sunduğum programı test edebilrisiniz

programın register name ve kodunu giremedim.ahcu patch ile yapmam gerekriyor heralde uraştım çözemedim.

program files kılasoru içerisinde allok klasorunun içine kopyala yapıştır ve sadece çalıştır kendısı patch yapar

Geri
Yukarı