1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Program Türkçeleştirmelerinizi buradan paylaşalım sorunları çözelim

Konusu 'Yazılım - Program Test Bölümü' forumundadır ve guclusat tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Türkçeleştirme ile ilgili çalışmalarımzı foruma eklerken yasadıgınız hataları burdan paylaşalım çözüm arayalım ve sunalım

2. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    güçlüsat ilk önce konu yazarken kopya yapıştır yapılmıyor.. şu program türkçeleştirmede bir konuya takıldım reshcktr programını kurdum anlattıklarını aynen yaptım . türkçeleştirdiğim program hata veriyor açılmıyor.reshcktr dan başka programladamı çalışmam lazım. ben birtek rschcktr kurdum işlemleri yaptım ama program bozuluyor.hata veriyor

3. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    türkçeleştirme hata videosu

güçlüsat usta hata yı nerede yapıyorum bu videoyu inçeleyip bildiriseniz sevinirim

Ekli Dosyalar:

4. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter v.5.2.0202 linke eklediğim programı kurarak yeniden deneyiniz sorun çıkarsa bildiriniz diğer program üzerinde çalışıyorum aslında hex editörü ile sorun yok mesela ue32 kullanabilirsiniz fakat eyni başlayanlar için çok zor olduğu gibi ufak bir hatada program bozuluyor ekte sunduğum programı test edebilrisiniz

Ekli Dosyalar:

5. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Şubat 2015
  6. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    programın register name ve kodunu giremedim.ahcu patch ile yapmam gerekriyor heralde uraştım çözemedim.

7. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    program files kılasoru içerisinde allok klasorunun içine kopyala yapıştır ve sadece çalıştır kendısı patch yapar

Sayfayı Paylaş