1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Prozeg cihaz kullanıcıları Bu yazıyı Dikkatlice okuyunuz....

Konusu 'Prozeg' forumundadır ve guclusat tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Versiyon 0357 yazılımı tüm kullanıcıların güncellemesini rica ediyorum arkadaşlar güncelleme sistemi için daha hızlı yazılım yükleme yapması için bir çalışma yapıyoruz bu süreç içerisinde güncellemeleri kullanmayanlar yazılım güncellemesinden faydalanmak için bilgisayardan yazılım güncellemek zorunda kalacaklardır.

2. TARZN45

TARZN45 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Prozeg

ustacım kolay gelsin cihazımdan güncelleme yapamıyorum indirme başarısız yazıyor devamlı cihazım prozeg 333 cas ne yapmalıyım yardımmmm

3. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    usb modellerinde hellasat ve hotbirt yazılımları uydudan verilmeyecek arkadaşım su anda ota sistemine 361 yazılımı mevcut fakat güncelleme yapmanız bir fark yaratmayacaktır gerekli yazılımları forumdan alacaksınız.

Yüklüyor...