1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Prozeg prz 2010 biss ve cccam

Konusu 'Prozeg 2010Fta' forumundadır ve molana tarafından 31 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. molana

molana Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar sayın arkadaşlar prozeg prz2010 hd cihazım var ntvspor için biss ayarları yapmayı denedim beceremedim.Cccam yüklemek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    cccam bu cihazlarda yok fakat rs232 üzerinden bilgisayara bağlayıp servere bağlanırsanız bazı paketleri izleyebilirsiniz.
    Biss key kısmına biss keylere ekleyebilirsiniz forumda prozeg menülü anlatımı vardır fta usb olması önemli değil

3. malyjuve

malyjuve Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    guclusat ustam prozeg usb pvr 333 cihazında dediğiniz muabbeti yapabiliyor muyuz ? Şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş