Prozeg PVR333CA USB Via2.6 Platform2 10.08.2010 USB Yazılımı

Can I send this firmware from the PC with the nullmodem cable, through the serial port RS-232?
Thanks.

üstad selam yukardaki yazılımı usb ile prozeg usb 333 cihaza yükledim. cihaz açılmıyor. sanırım flashı halletim. yeni flashı rs 232 olmadan usb ile atmanın yolu varmıdır.

üstad selam yukardaki yazılımı usb ile prozeg usb 333 cihaza yükledim. cihaz açılmıyor. sanırım flashı halletim. yeni flashı rs 232 olmadan usb ile atmanın yolu varmıdır.

Forum başlığında ve her mesaj başlığında yer alan uyarı mesajını okuyunuz
Explorerden dosya indirmekte halen daha sorun yaşıyoruz.Mümkün olduğunca dosyalarınızı firefox(Mozilla) yada download programı olan internet download manager programını kullanınız

Yazılımı indirdikten sonra sorun yaşayanlar bu linki kullansınlar

yes you can make updates with rs232

Thank you, Guclusat, for your reply.
I updated with RS-232, but on Hotbird all channels ABsat/Bis 11681 H and Dorcel 11411 H remain encrypted.

Instead, your FW-Pack Satycon Alifta v11 (14/08/2010) on a Digital M51 works perfectly and opens the ABsat / Bis and Dorcel Channels.

Otomatik çeviri:

, Cevabınız için Guclusat teşekkür ederiz.

Ben RS-232 ile güncellenen, ama Hotbird tüm kanalları ABsat / Bis 11681 H ve Dorcel 11411 H şifreli kalır.

Bunun yerine, FW-Pack Satycon Alifta v11 (14/08/2010) Dijital M51 eserlerinden mükemmel açılır ve tüm ABsat / Bis ve Dorcel Kanallar.

Forum başlığında ve her mesaj başlığında yer alan uyarı mesajını okuyunuz
Explorerden dosya indirmekte halen daha sorun yaşıyoruz.Mümkün olduğunca dosyalarınızı firefox(Mozilla) yada download programı olan internet download manager programını kullanınız

Yazılımı indirdikten sonra sorun yaşayanlar bu linki kullansınlar
teşekkürler üstad. yazılımı indirdim. bunu nasıl uydu cihazına yüklerim. tv sinyal yok diyor. cihazında ekranında 4 tane yatay çizgi mevcut. flash yakmış olabilirmiyim acaba.

malesef hocam artık hiç hareket yok. dün akşam cihazın üzerindeki ışıklar yanıyordu. artık hiç bir belirti yok. sanırım servis yolu göründü. ancak izmirdeki servis ödemişde. nasıl iş anlamadım. manisaya yada aydına gitsem daha yakın. :D

kartın fotosu ekte.
4226.jpg
http://urlal.com/dqqf

Bilgisayardan yazılım yükleyebilirmisin eğer kablonuz varsa erom yükleyici kullanarak yazılım yüklemeyi deneyiniz bu cihaz kolay kolay bozulacak bir makine değil nerdeyse hiç flash yazmadık sayılır okadar nadir flash bozulur geneşde tüm arızaları pc den güncelleme yaparak çözüyoruz.

izmir servisleri mevcut 5 servis var hangisi yakın linkten bakınız http://cihansat.com.tr/services.asp

Son düzenleme:
Bilgisayardan yazılım yükleyebilirmisin eğer kablonuz varsa erom yükleyici kullanarak yazılım yüklemeyi deneyiniz bu cihaz kolay kolay bozulacak bir makine değil nerdeyse hiç flash yazmadık sayılır okadar nadir flash bozulur geneşde tüm arızaları pc den güncelleme yaparak çözüyoruz.

izmir servisleri mevcut 5 servis var hangisi yakın linkten bakınız Cihansat

teşekkürler üstad. ancak cihaz hiç açılmıyor. yani ne on yazısı ne başka bişeyler. hiç tepki yok. fişi takınca ekranda saat falan gösterirdi.donanımsal olabilir mi ? bu şartlar altında yeniden pc yükleme yapabilirmiyim. ona göre kablo alıp yükleme yapacağım. tekrar teşekkürler.

Cihaz ekranında yazı yazması onemli değil daha öncede yazdım cihazın filası kolay kolay çokmez olmazsa bize gönderin bakarız ona

teşekkürler. hangi uyduyu önerirsiniz. amacım belgesel kanallarını seyretmek. çanağı kendim hiçbir cihaz kullanmadan ayarlamam münkün mü?

Son düzenleme:
teşekkürler. haydi uyduyu önerirsiniz. amacım belgesel kanallarını seyretmek. çanağı ben kendim hiç bir cihaz kullanmadan ayarlamam münkün mü?

hangi uydudan hangi kanalları açtığı 1. mesajda yazılı arkadaşım seçim sizlerin anten ayarı için bir şey diyemem

Geri
Yukarı