1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Prozeg yardım

Konusu 'Prozeg' forumundadır ve TARZN45 tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. TARZN45

TARZN45 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    güçlü ustacım iyi akşamlar 30 01 2010 tarihli son güncellemeyi yükledim cihazın bazı menüleri kilitlendi buna ota güncelleme menüsüde dahil ne yapmam lazım

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    yazılımı yüklediıseniz normal bir sekilde çalışacaktır menüde bir değişiklik olmaması lazım su anda elimde makine yok pazartesi bu konu ile ilgileneceğim arkadaşım gerekirse forumdaki yazılımını yükleyiniz

3. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Yazılımı yeniden test ettim her hangi bir sorun yok cihazı fabrika ayarlarına döndürebilirseniz bir deneyiniz eğer olmazsa pc den program yükledikten sonta ota güncellemeyi yeniden yaptırınız

4. TARZN45

Ödül Puanları:
    0
    ustacım ellerine sağlık fabrika ayarlarına döndüm sorun giderildi disecg motor kullandığım için onu düşünmemiştim jsc sport paketleri otaya ne zaman verilecek şu an baktım açmıyor

5. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    325 yazılımı güncellediyseniz kanallar açmayacak açan yazılım için forumdaki yazılımı yüklemeniz gerekiyor otadaki yazılımı geri çektim

6. TARZN45

Ödül Puanları:
    0
    ustacım keşke yazılımı geri çekmeseydiniz jsc sportları seyrediyorduk yazılımı tekrar verirseniz memnun oluruz kolay gelsin

7. testuye

testuye Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    6
    Platform 2 yazılımları uyduya eklemeyeceğiz arkadaşlar bu yazılımları forumdan alabilirsiniz ister usb ıle ıster rs232 ile güncelleme yapabilirsiniz bunu yapmamızın sebebi ise platfor1 yazılımı eski versıyonlar bu yazılıma direkt geçiş yapamıyor ve çihazların çökme tehlikesi var bunu engellemek için sorun oluşmadan yazılımı geri çektik

8. robbin

robbin Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Prozeg 333 Usb uydu alıcıma Usb den gunceLLeme yapayım derken reset attı ve kilit ışığı yanıyor. Cihaz etkin olmuyor. Ne yapabilirim acil yardımcı olursanız sevinirim :(

9. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Prozeg PVR333CA USB Via2.6 Platform2.zip‎ yazılım

EROMUPGRADE(29E).rar‎ yÜkleyici program

Yazılım yükleyici program ile yazılımı ekledim pc den bu yazılımı burdaki yğkleyici program ile yüklerseniz sorununuz düzelecektir

Sayfayı Paylaş