1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

RadioButton Object

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve tuna tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. tuna

tuna Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    İyi günler;

Yapmış olduğum projede kullandığım radio button object'e görev olarak bir sayfayı açmasını atadım. Yani bu objeye tıklandığında bir sonraki sayfaya devam ediyor. Ancak tekrar bu radio button object'in olduğu sayfaya döndüğümde radio button "checked" olarak kalıyor. Ben her sayfaya gelişimde radio buttonun tıklanmamış olmasını istiyorum.

Yardımcı olabilecek olursa şimdiden çok teşekkür ederim.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    apz dosyasını foruma eklerimizin sorunu tam olarak bir görelim üzerinde düzenleme yapabiliriz

3. tuna

tuna Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Radiobutton object in olduğu sayfanın scriptinde preload kısmına "RadioButton.SetChecked("RadioButton1", false);" kodunu yazarak sorun halledilmiştir.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş