1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

regal 51 ekran tv arıza notu

Konusu 'Televizyon Tamir Bilgileri' forumundadır ve lider19 tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. lider19

lider19 Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    6
    regal 51 ekran tv arıza çalışmıyor
    çözüm: bu 808df transistör kısa devre yenisi takıldı tv çalıştı aşırı ısınarak yakıyor beyz devresinde c613 10mf 50v. kondansatör ve 110v devresinde c826 47mf 25ov. kondansatörler yenisi takıldı arıza düzeldi
    bilgi olsun ve sitemize katkı olsun diye yazdım beni aranıza aldıgınız için teşekkürler iyi çalışmalar

---------- Sonra gönderilen Saat 09:17 ---------- İlk önce gönderilen Saat 09:14 ----------

arkadadaşlarım sitede yeni üye oldum ustayım tv arıza notu yazayım birde arkadaşlara teşekkür etmek için yazdım bütün arkadaşlara sevgiler saygılar iyi çalışmalar

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Aramıza hoşgeldiniz arkadaşım paylaşımlarınızın devamını dilerim.

3. lider19

lider19 Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    6
    mesaj için teşekkürler devam edeceyim arkadaşım burda bilgi azdı usta olarak yazdım iyi çalışmalar kolay gelsin bütün arkadaşlara sevgiler saygılar

Sayfayı Paylaş