Restorator 2009 4.0 build 1807 full türkçe

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
kısa bir acıklama:
Restorator ile elinizdeki programları kolaylıkla Türkçeye çevirebilir ve bilginize göre ufak yamalar hazırlayabilirsiniz

Tanıtım:
Restorator 2009 ile .exe uzantılı dosyalarınız üzerinde birçok değişiklik yapabilirsiniz. Programın dilini değiştirebilir, simge ve .dll dosyaları üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. mIRC script üzerinde dahi değişiklik yapabiliyorsunuz. Program kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip. Program; ACM, AX, BPL, CNV, COM, CPL, DCR, DLL, DPL, DRV, EXE, FLT, OCX, RC, RES, SCR, SYS, TLB, TSP, WCP dosya biçimlerini destekliyor

Bu programla neler yapılabilir?

Menüler özelleştirilebilir.
Her türlü hata mesajı değiştirilebilir.
Programın içinde bulunan her türlü resim değiştirilebilir.
Üzerinde değişiklik yapabileceğiniz dosya türleri;
.exe EXEcutable (Program Dosyaları)
.com Executable(Program Dosyaları)
.dll Dinamic Link Library (.exe veya .com dosyasının çalışması için gerekli dosyalar.)
.scr SCReen Saver ( Ekran koruyucusu. )
.sys Driver (Sürücü Dosyaları. Donanım Aygıtlarını Tanıtımında Kullanılan Dosyalar.)
.drv DRiVer (Sürücü Dosyaları. Donanın Aygıtlarını Tanıtımında Kullanılan Dosyalar.)
.tsp Driver (Sürücü Dosyaları. Donanın Aygıtlarını Tanıtımında Kullanılan Dosyalar.)
.clp Control PaneL (Denetim Masası Pencereleri.)
Açılabilir Dosyalar üzerinde Özelleştirme Yapılabilir. İstenirse Bir Başka Dile Translate
yapılabilir.

Yenilikler:
Kullanıcı arayüzü geliştirildi.
Grafikal editör eklendi.
Kaynak ekleme/silme/isim düzenleme özelliği.
Artık Delphi kaynaklarıyla daha fazla uyum içinde.
Danışma kılavuzu eklendi.
Windows Vista desteği eklendi.
Komut satırı ve parametresi geliştirildi.
64-bit .exe dosyaları desteği eklendi.
Kolaylaştırılmış dizgi yönetimi özelliği eklendi.
Windows Vista stili için simge desteği eklendi.
Bazı önemli sabit hatalar düzeltildi.
Windows 7 destegi eklendi

Eklentiler

• Restorator2009.zip
    3,6 MB · Görüntüleme: 2.303
Son düzenleme:
Dosya bozuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mesajların ,konuların ve forumun her yerinde kayan yazı ekledik ve şunu yazdık Merhaba Arkadaşlar Explorerden dosya indirmekte halen daha sorun yaşıyoruz..Dosyalarınızı indirmek için firefox (Mozilla) yada download programı olan internet download manager programını kullanınız halen daha dosya bozukyazıları geliyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Free downlaod manager ile indirdim hata verdi firefox ile indirdim sorun yok teşekkürler

eline sağlık kardeşim.çok teşekkürler.

Edit:

hocam bu türkçe çıkmadı ama olsun ziyanı yok.gayet güzel çalışıyor.

Son düzenleme:
Geri
Yukarı