Samsung Smart TV ve Led TV kanal ve frekans ayarlama ve Kanal Ekleme

Konusu 'Android Cihazlar - Telefonlar - Smart TV' forumundadır ve guclusat tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. guclusat
  Offline

  guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

  Katılım:
  14 Haziran 2009
  Mesajlar:
  10.178
  Ödül Puanları:
  48
  Türksat 4A için Samsung Smart TV ve Led TV kullanıcıları yeni frekansları ve yeni kanalları ekleyebilecekler. Türksat 4A dün tüm Türkiye'de devreye girdi. Samsung Smart TV ve Led TV kanal ve frekans ekleme - Türksat 4A ayarı. Türksat 4A devreye girdi. Türksat 4A için Samsung Smart TV ve Led TV kullanıcıları yeni frekansları ve yeni kanalları ekleyebilecekler. Yeni yayın uydusu olarak Türksat 4A'nın devreye girmesi ile beraber TV ve uydu ayarlarını da tekrar yapmak ve kanal frekansları tekrar ayarlayıp kanalları eklemek gerekiyor. Samsung Smart TV, Samsung Akıllı TV ve Samsung Led TV kullanıcıları da dahili uydu alıcıları üzerinden yeni kanalları ekleyebilir ve yeni frekansları otomatik ola rak taratabilirler.

  Samsung Smart TV kullanıcıları için yeni frekansları eklemek ve yeni kanalları ayarlamak oldukça basit bir işlem. Televizyonlarında yer alan otomatik tarama seçeneği sa yesinden manuel olarak frekans ayarları yapmaya gerek kalmadan sadece bir kaç tuş ile Samsung Smart TV kullanıcıları bu ayarları yapıp yeni kanalları ekleyebilirler. Samsung Smart TV ve Sa msung Akıllı TV kanal ekleme ve yeni frekans ayarlama

  Otomatik kanal ayarlarını yapmak için Samsung Akıllı TV kumandanızın Menu tuşuna basıyor ve sırasıyla aşağıdaki işlemleri yapıyorsunuz.
  Menü > Yayın > Otomatik Ayarlama > Otomatik Ayarlama > Başlama yolunu izliyorsunuz.

  Bu yolu izlediğinizde Samsung Led TV'niz bütün kanalları bulup size yeni bir liste oluşturacaktır, isterseniz bu listeyi düzenleyebilir ve bazı kanalları silebilirsiniz.

  Alıntıdır:
  netgazete.com
   
 2. guclusat
  Offline

  guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

  Katılım:
  14 Haziran 2009
  Mesajlar:
  10.178
  Ödül Puanları:
  48
  Samsung smart tv ŞEBEKE TARAMASI İÇİN!

  ŞEBEKE TARAMASI İÇİN!
  Kumandanız ile Menü > Yayın (Kanal) > Kanal Ayarları > Manuel Ayarlama > Turksat 42E Tara >
  Transponder 11844 (V/R) 2222 veya 11747 (H/L) 27500
  Tarama modu: Tüm kanallar
  Şebeke arama: Etkinleştir

  ARA > Enter
  Yolunu izleyerek Türksat uydusunu sıfırdan taratmalısınız tüm yeni frekanslar mevcut kanal listesinin sonuna eklenecek.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

 1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
  Notu Gizle