1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

SEIKON S-FTA-3000 uydu alıcısı

Konusu 'Diğer Uydu Alıcıları' forumundadır ve bossonova tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. bossonova

bossonova Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    SEIKON S-FTA-3000 uydu alıcısına yeni frekans ayarlarını girdim ama çok az kanal buldu.Ayrıntılı bir şekilde yardımcı olacak arkadaş varsa çok sevinirim .Şimdiden teşekkürler....

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    bazı yazılımları eski ve sebeke arama sorunu olan cihazlarda bu tür sorunlar yaşanmaktadır, kanal araması yaptırırken şebeke arama yada network search yap kısmını işaretlediniz mi?

3. psycho

psycho Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Yeni bir uydu oluşturdum adını 042.0 Turksat 4A koydum
    LNB Tipi Universal
    LNB low Frek. 09750
    LNB High Frek. 10600
    22khz otomatik
    12v kapalı
    Diseqc LNB1
    toneburst açık
    LNB gücü 13/18v

yaptım. Sonra kaydettim bu menüden çıkıp tp duzenleden bu uyduyu seçip yeni tp ekledim. Sırasıyla 11844 02222 V değerlerini girip kaydettim. Sonra tara dedim. Orda tek bir kanal buluyor Turksat Tanıtım tekrar uydu ayarlarına girip uyduyu düzenlediğim yerde oluşturduğum uyduyu seçip orda mavi tuşla tarama var tarama kısmı geldiğinde de tüm kanalları şeçtim altındaki kısımdada detay var onu seçtim bende tüm kanallar çıktı tek sorun çıkan kanalları uydu göstermiyor acaba sorun ne olabilir ??

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    fabrika ayarlarına döndükten sonra tüm tp ve kanal listesini siliniz ve şebeke arama frekansını tp listesin ekleyiniz tp aramayı yaparken şebeke aramayı aktif ediniz yine olmuyorsa sadece otomatik tarama yaptırmayı deneyiniz.

yukarıda yazdıklarımı dene başka marka bir cihazda fakat tarif ettiğiniz menü olacak ki aynı sorunu yaşadım yukardaki işlemlerden sonra sorun düzeldi dene bakalım ne olacak.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş