• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sleeping Dogs Definitive Edition Full PC 2014 [CODEX]

ukyo

Tanınmış Üye
Kayıtlı Üye
Offline
#1

Sleeping Dogs Definitive Edition Full PC 2014 [CODEX]


Orjinal İsim: Sleeping Dogs: Definitive Edition
Platform: PC
Crack: Mevcut/CODEX
Tür: Aksiyon, Macera, Açık Dünya, Dövüş Sanatları
Dil: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca... (Multi 7)
Format: ISO
Yapımcı: United Front Games
Dağıtımcı: SQUARE ENIX
Çıkış Tarihi: 8 Ekim 2014
Boyut: 16,84 GB
Part Sayısı: Tek


GTA benzeri açık dünya aksiyonlarının en iyilerinden Sleeping Dogs'un Definite Edition'ı tamamen yenilenmiş bir görsellik ve oyun için çıkmış bütün DLC paketlerini sunuyor!

Açıklama:
Definitive Edition, çok sayıda övgü ve ödül almış açık dünya aksiyon-adventure oyunu Sleeping Dogs'un yeni nesil için yeniden hazırlanmış hali. Hikâyeyi genişleten Year of the Snake ve korku temalı Nightmare in North Point de dâhil olmak üzere daha önce çıkmış 24 DLC paketini de beraberinde sunuyor. Yeni teknolojik, işitsel ve görsel geliştirmeler ile Hong Kong hiç bu kadar canlı hissettirmemişti.

Canlılıkla dolup taşan, egzotik mekânları ve kalabalık caddelerinde dünyanın en güçlü ve tehlikeli suç organizasyonlarından biri olan Triad'ı saklayan, hareketli neon şehri Hong Kong'a hoş geldiniz.

Bu açık dünyalı oyunda, Triad örgütünü içerden çökertmeye çalışan gizli bir polis olan Wei Shen rolünü üstleneceksiniz. Gerçek kimliğinizi açığa çıkarmadan vahşet dolu suç faaliyetlerine katılarak ve kendi değerinizi ispatlayarak organizasyonda yükselmek zorundasınız.

Polis armanıza olan sadakatiniz ve Triad koduna olan bağlılığınız arasında kalacak; doğruluk, sadakat ve onur kavramları arasındaki çizgiler gittikçe keskinliğini kaybederken siz de her şeyinizi riske atacaksınız.


Öne çıkan özellikler
Çıkmış 24 DLC paketini içermesiyle ve zenginleştirilmiş görselliğiyle Definite Edition'daki Hong Kong hiç bu kadar canlı hissettirmemişti.

Her hareketinizin kimliğinizi açığa çıkarabilecek bir risk olduğu yüksek tansiyona sahip bir suç dünyasında geçen yetişkin ve acımasız bir gizli polis draması.

Vahşet dolu saldırılar, yoğun silahlı çatışmalar ve ölümcül dövüş sanatlarının bir karışımıyla körüklenen aksiyon.

Destansı yüksek hızda kovalamacalar. Hong Kong'un dar sokaklarında bir yandan silahınızı ateşlerken bir yandan da çılgınca araba sürecek, diğer arabalara vuracak ve sokakları birbirine katacaksınız.

Hong Kong sizin oyun alanınız. Yasadışı yarışlara girin, horoz dövüşlerinde bahis oynayın, veya karakokeye gidin! Şehri keşfetmek için sayısız yol var.


Ekran Görüntüleri:Oyun Videosu:
http://www.youtube.com/watch?v=prS6VlJSITE


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows Vista / 7 / 8 (64 bit)
İşlemci: Core 2 Duo 2.4 GHz / Athlon X2 2.7 GHz
RAM: 4 GB
Hard Disk: 20 GB
Video Card: Radeon 3870 / GeForce 8800 GT / Intel HD Graphics 2500 (512 MB)
DirectX: 10 / 11


Download
--Turbobit--
http://goo.gl/4Yp7cd

--Letitbit--
http://goo.gl/htqTJN
_____________________
*Kurulum:
-İmaj dosyasını DVD'ye çekin veya Daemon Tools ile açın
-Oyunu kurun
-CODEX dosyasının içindekileri kopyalayın
-Oyunun kurulu olduğu klasörü açın
-Kopyaladığınız dosyaları buraya yapıştırın
-Değiştirmeyi onaylayın
-Çalıştırın!