SlimCleaner v.1.8.13603.42341 Portable (x32/x64/ENG)

Konusu 'Program Arsivi' forumundadır ve ruhi tarafından 6 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. ruhi
  Offline

  ruhi Gold Member

  Katılım:
  12 Haziran 2011
  Mesajlar:
  125
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  SlimCleaner v.1.8.13603.42341 Portable (x32/x64/ENG)

  SlimCleaner - Windows sistemleri temiz ve optimize etmek içinbir araçlar kümesi.Ürünün yaratıcıları tarafından sunulanözelliklerden biri de, yaygın bir uygulama hızlı ve doğru bir değerlendirme garanti kullanıcı derecelendirme destek.Anafonksiyonları SlimCleaner Bir dosya sistemi çöküntünün kadar temiz. Uygulama geçici dosyaları Windows, son açılan belgelerlistesini, ve diğer çok gerekli değil tesisleri önemser ve klasörkendi günlükleri geçmişini saklamak için kullanılan Windows tabanlı uygulamalar tasfiye edecektir. Desteklenen yazılım listesipopüler medya oynatıcıları, ofis uygulamaları, tarayıcılar ve virüsten koruma yazılımı içerir.


  Önerilen aracı ile kullanıcılar, sistemin maksimum performanselde edebilirsiniz. SlimCleaner Başlangıç ??menü içeriğini analiz etmek için izin verir ve aktif hizmetleri ile etkileşim. Paket ayrıcadosyaları güvenli bir şekilde imha uygulamaları ve parçalayıcıkaldırma için bir yardımcı program içerir.

  Başlangıç ??menüsünde her nesne, her yüklü program Karşı renkgöstergesi, belirli bir uygulama değeri ve güvenlik konusundafikir verir. Her uygulama kullanıcı puana göre üç kategoridenbirine atanabilir. Derecelendirme «İyi» Bu program tamamengüvenilir olduğu anlamına gelir. Uygulamalar ile işaretlenmiş«Opsiyonel» kritik değildir ve ciddi sonuçları olmadan silinebilir.Son olarak, «İstenmeyen bir derece ile nesneleri kötü amaçlı ve istenmeyen programlar. Uygulamaları, çok değerli üyeleri,toplumun işareti «Unrated» alırsınız.

  Günlük sistemde yüklü Giriş ayrıntılı bir listesini, tüm araç çubukları, tarayıcı "yardımcı", ActiveX eklentilerini ve ikincilöneme sahip diğer nesneler Hijack üretme olasılığı söz değerdir.Burada da sosyal sıralamasında faydaları takdir ve enkaz iyiprogramlar kolayca ayırt etmek mümkün olacak.

  Boyut: 10MB
  Sıkıştırma: zip / Şifresiz
  Tarama: KIS 2012 / Durum Temiz
  Platform: Win-7* wista-xp32x64


  [​IMG]
  SlimCleaner.rar2011

  (Wuploattan indirme Resimli Anlatım!)
  BURDAN BAKIN
  [​IMG]
  ]
   

Sayfayı Paylaş

 1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
  Notu Gizle