Smart CX42 V2.17B8 software ve loader

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
ID code : 35006-01001

Smart CX42 V2.17B8 software ve loader

Eklentiler

• CX42_V2.17B8.zip
    1,8 MB · Görüntüleme: 68
Usta Tskler Yardimin Icin Baska Yokmu smart Cx 42 ye Uyumlu Software Keys Varsa Sana Zahmet Birde Sormak Istediyim Ben Smart Cx 42 Yanlis Software Attim Calismadi Kilitlendi Nasil Aca bilirim Resimli Yardimci Olursan Sevnirim Yardimlarin Icin Tskler simdiden

yazılımın içindeki yükleyici ile orjinal yazılımını yükle cihaz kapalı iken yazılımı seç loaderin next tuşuna bas cihaza elektrik ver bir müddet bekledikten sonra yükleme başlayacaktır bitene kadar bekleyiniz..

Slm Usta Senin Dediyingibi yaptim Smart cx 42 softwareyi yükledim ama önündeki yazilar ve isiklar yok neden olabilir yardimin icin simdiden tskler

Slm Usta Senin Dediyingibi yaptim Smart cx 42 softwareyi yükledim ama önündeki yazilar ve isiklar yok neden olabilir yardimin icin simdiden tskler

yazılım yüklerken bir sorun çıkmış olabilir öncelikle cihazı tv ye scart ile bağlayıp tv ekranına herhangi bir yazı varmı?varsa yazanları foruma yazınız..

Smart cx 42

yazılım yüklerken bir sorun çıkmış olabilir öncelikle cihazı tv ye scart ile bağlayıp tv ekranına herhangi bir yazı varmı?varsa yazanları foruma yazınız.

Slm Usta Tvde Sadece Sinyal yok Yaziyor Reziverde Hic Isik yok Bilgilendirdiyin icin Tskler Allahrazi olsun

Ustam Yükleme Programinda Yanlis Yapiyormusum Allahrazi Olsun Senden Simdi Yaptim Yardimlarin icin Ustamya Bunlara Uyan Baska Bir bisskeys Yokmu Almanyada Bakamiyoruz Bilgilendirirsen Memnun olurum Tskler

elimde kullandığınız cihazdan yok farklı bir versiyonu var onunla bir deneme yaparım

Ustam Ali Fixer programi Indirdim Ama Sedece Gomaga Rezirverine Calisiyor Neyapmam Gerekiyor Smart Cx 42 Ye Calistirmak Icin

Son düzenleme:
Ustam Ali Fixer Bunu Indirdim Hata Veriyor Ne Yapmam Gerekiyor Biliyorum Fazla Istekde Bulundum Ezürdilerim

nasıl bir hata veriyor ve işletim sistemi olarak ne kullanıyorsunuz. işletim sistemini yazıp hatanın resmini gönderirseniz size yardımcı olabilirim..

Ustam Smart Cx42de Denedim Softwarede Smart Mx04Hdmi yi Ali Fixerde Deyistirmek Istedim Ama Olmadi Yardimlarin Icin Tskler Ustam

Son düzenleme:
Ali Fixer Smart CX42 cihazlar için uyumlu değil dolayısıyla bu program ile gerekli editlemeyi yapmanız zor gözüküyor.Ancak yazılımı yükledikten sonra cihaz tv ye bağlı iken tv ekranında ID kod hatası gelmesi lazım kumanda işe yaramaz ekranda bu şekilde yazı varsa forumdan bana yazınız.ona göre bir bilgi vereceğim işinizi görebilir..

Klitledi Ustam Rezirveri Ama Senin Verdiyin Bilgiyle yeniden Actim Smart Cx 42 Icin Hangisi uygunsa Gönderirsen Sevinirim Ustam Allahrazi olsun

Son düzenleme:
elimde farklı bir yazılım yok olan şu anda forumda var ben yinede bir bakayım foruma eklerim

Geri
Yukarı