1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Smart mx 04 de emu ve yazılım nasıl?

Konusu 'Smart MX04/ MX03/ M40 / M50 / Imperial DB1' forumundadır ve baycan tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. baycan

baycan Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    smart mx 04 fta cihazın yabancısıyım emuyu açmak için nasıl bir yol izlemek gerekiyor.
    Cihaz bilgisinde: S1E52-25R 31001-00000
    maincode V1.13p2 20080806-154754
    Sanırım 2008 yazılımı var. Cihaza yazılım nasıl yükleniyor. Next kullanıyorum ve bunun için kullandığım rs yükleme kablosuyla smarta yazılım yükleyebilir miyim? Yükleme konusunda ayrıntılı bilgi bulamadım, yardımlarınız için teşekür ederim.

2. SNS

SNS Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    bende yeni üye oldum foruma,biraz arastirdim bende bulamadim dogrusu,bendede smart mx 04 L var.bu receiverda sifre girilecek yer yok,hangi yazilimi yükleyecegim bende bilmiyorum dogrusu,birde nasil yapilacagi anlatilan bir bölüm varsa yardimci olursaniz sevinirim bende.

3. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    smart mx04L için nasıl bir yazılım lazım sana arkadaşım türksat biss yeterlimi yada hotbirt sct açsa olurmu forumda bu konu ile ilgili bir yazılım verdim yazılımı rs232 den yükleyebilirsiniz

4. SNS

SNS Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    bu arada ben almanyada yasiyorum,yani türksat 3c bati da bazi kanallar özellikle maclarda sifreliyorlar.
    ben sistem ayarlarindan -> tv sistemine giriyorum,normalde bildigim kadariyla kirmizi tusa bastigimizda keylerin cikmasi gerekiyor(yalnisda biliyor olabilirim) ancak herhangi bir key sayfasi acilmiyor.mesela ictimai tv de bugün maclar var yada trt-1 almanya ligini veriyor,en kötüsü milli maclarda bile sifre giriyorlar,bunlar icin key girmem gerekiyor ama nasil oldugunu daha dogrusu bende key girmek ici gerekli yazilim yüklümü degilmi onuda bilmiyorum,bu keyleri girebilecegim bir yazilim yüklenebilirmi? cok tesekkürler.

5. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    http://www.uydudoktoru.com/wodex-wx1000fta/1063-wodex-wx1000fta-biss-key-nasil-girilir-resimli.html

linki incele resimleri takip ediniz gerekli açıklamalar mevcuttur

6. SNS

SNS Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
  7. SNS

SNS Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    ben sadece türksat izliyorum onun icin türksat biss yeterli benim icin,acaba hangi linkteki yazilimi yüklemem gerekir?

8. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    bu akşam ki maç için yazılım hazır ama cıhazınıza olması ıcın dönüşüm yapacağım forumu takip ediniz

9. SNS

SNS Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    tesekkür ederim takip edecegim,ancak ben galiba tam anlatamadim,ben sadece bugün icin degil,mesela herhangi bir zamanda yine key girebilmek istiyorum,bende keyleri yazabilecegim bir yer mevcut degil,bu keyleri girebilmek icin sanirim bir yazilim yüklenmesi gerekiyor,ben bu yazilimi nasil yükleyecegimi ve nerde bulacagimi ögrenmek istiyorum,kusura bakmayin galiba cok soru soruyorum ancak acemiligime verin

10. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    foruma ekleyeceğim yazılımda ıstedıgınız her sey mevcuttur arkadaşım güncel keyleri ben yazılımla göndereceğim gerisi sana kalmıs elle key ekleyebilirsiniz

11. guclusat

Ödül Puanları:
    48
  12. mico75

mico75 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Bu yazılım normal smartmxo4 olmaz degılmı

13. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    hayır olmaz sadece smart mx04L içindir

14. baycan

Ödül Puanları:
    0
    Ustalar benim sorunum nasıl çözülebilir. Yukarıda yazdığım gibi cihaz smart mx 04 ve diğer bilgiler de yazılı.

15. guclusat

Ödül Puanları:
    48
  16. baycan

Ödül Puanları:
    0
    Yardım için telekkürler.
    Anladığım kadarıyla bu cihaz Taplin 9000 le aynı yazılımı paylaşıyor doğru mu acaba?

17. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    evet doğrudur arkadaşım aynı yazılım sadece id ler farklı zaten fix yapıp foruma ekliyoruz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş