1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

sony tv trınıtron 72 ekran ( kv 29sl60e)

Konusu 'Televizyon Tamir Bilgileri' forumundadır ve ogi_fb tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. ogi_fb

ogi_fb Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar size bişey soracam converter cihazımla tvv yi bilgisiyara bağladım çözürlüğüde düşürdümmü tam oluyor tv ye ama tek bi sorunum var.. tvd renk sorunu var hani makas tutarken garip bi renk oluşurya işte öle renk karışıklığı vAr acaba nerden ayar yapabilirim bi yardımcı olun aynı kablolarla s-video çıkışını diğer tv ye bağladığımda çok güzel sorunsuz izliyorum ama o 37 ekranda oluyor bi yardım resim burda zaten resimdede anlıyacaksınız acill yardım :( file:///E:/Users/Public/Pictures/çekilmiş resimler/IMG00125-20130411-1601.jpg :(:(

2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Resimi foruma ekleme yapamamışsınız upload sitelerinden birine yapıp ekleyiniz..

Sayfayı Paylaş