1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Sony Xperia Z2/Z3 Android 5.0.2 Güncellemesi Hazır

Konusu 'Android Cihazlar - Telefonlar - Smart TV' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. uydudoktoru
  Offline

  uydudoktoru Tanınmış Üye Yönetici Yönetici

  Katılım:
  13 Haziran 2009
  Mesajlar:
  2.143
  Ödül Puanları:
  48
  Sony Xperia Z2/Z3 Android 5.0.2güncellemesinin hazırlandığı açıklandı. Yeni işletim sistemi versiyonu 23.1.A.1.28sürüm numarasını taşıyor ve aralarındaXperia Z3, Z3 Compact, Z3 TabletCompact, Z2 ve Z2 Tablet‘in bulunduğu cihazları kapsıyor.

  Güncelleme ile birlikte dahili hafızadan harici microSD kartlara geçişlerde yaşanan sorunların çözüldüğü ve özellikle pil seviyesi önemli ölçüde azaldığında cihazı daha uzun süre kullanma olanağı sağlayan Ultra Stamina modundaki mesajlaşma işlevinin iyileştirildiği belirtiliyor.

  Ek olarak LED ışığı tüm ses modlarında yanabiliyor, telefon kapsama alanındayken kilit ekranı veya bildirim alanında “Servis Yok” ifadesibelirmiyor ve daha önce aktivite menüsünde bulunan tüm butonları kapatma seçeneği geri dönüyor.
   
 2. uydudoktoru
  Offline

  uydudoktoru Tanınmış Üye Yönetici Yönetici

  Katılım:
  13 Haziran 2009
  Mesajlar:
  2.143
  Ödül Puanları:
  48
  XPERIA Z2 VE XPERIA Z3 SERİSİ (23.1.A.1.28) GÜNCELLEMESİNİN DETAYLARI

  Sony, Xperia Z2 ve Xperia Z3 için 23.1.A.1.28 yapı numaralı güncellemenin sertifikasını almış ve Xperia Z2 için dağıtımına başladı

  Şimdi ise güncelleme Xperia Z2 Tablet ve Xperia Z3 için dağıtılmaya başlandı. Bu gelişmelerin ardından Sony güncellemenin içeriği hakkında resmi bir yazı yayınladı.

  Sony’nin duyurusuna göre güncelleme ile gelen yenilikler bunlar;

  -Ekran sol üstte “Hizmet yok” hatası giderildi. (Eğer bu hatayı alıyorsanız cihazınızı uçak moduna alın ve uçak modunu kapatın)

  -Ultra Stamina modunda Mesajlaşmanın durdurulması hatası giderildi.

  -Kilit ekranındaki bildirimlere yönelik iyileştirmeler yapıldı.

  -Tümünü kapat butonu eklendi.

  -Tüm ses modlarında LED’in çalışabilmesi sağlandı.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş